22/11
Látkové pohovky EKTORP právě v IKEA

Látkové pohovky EKTORP právě v IKEA

22. listopadu 2010 v 00.00, Křesla a sedací soupravy, Nábytek

Sponzorované odkazy:

Obchodní řetězec IKEA, s nabídkou nábytku a interiérových doplňků, je znám po celém světě. V roce 1943 vznikla první prodejna ve Švédsku, kterou tehdy založil sedmnáctiletý mladík – Ingvar Kamprad.

Ačkoliv název IKEA je známá nám všem, málokdo však ví, že se jedná o zkratku, která je složena z počátečních písmen jména, farmy a osady. I = Ingvar, K = Kamprad, E = Elmtaryd (jméno farmy, na které zakladatel vyrostl), A – Agunnaryd (domovská osada nacházející se v jižním Švédksu).

Nová kolekce látkových pohovek EKTORP

K novinkám, které můžeme najít v obchodním řetězci IKEA, patří kolekce látkových pohovek EKTORP. Nabídka zahrnuje dvou i třímístné pohovky, rohové pohovky, lenošky, křesla a rozkládací pohovky.

K velkým přednostem pohovek EKTORP patří vnímatelnost potahů a možnost jejich kombinace. V nabídce jsou k dostání různě barevné potahy, díky kterým můžeme měnit celkový vzhled stávající sedačky. Pokud tedy změníme barevné tóny interiéru, nemusíme měnit celou sedačku, ale stačí zakoupit nový potah.

Série pohovek EKTORP je nabízena v několika řadách, které se od sebe liší především designovým provedením.

Látkové pohovky EKTORP právě v IKEA (http://www.homemag.cz)

Přednosti kolekce EKTORP

• záruka 10 let • snímatelné a měnitelné potahy • sladěná, ucelená série textilního nábytku • osobitý design • kvalita provedení

Řada EKTORP – novinka

Standardní provedení pohovek o různých velikostech a tvarů, disponující jednobarevným i vícebarevným ztvárněním. EKTORP je označení pro dvoumístní pohovky s lenoškou, třímístní pohovky, samostatnou lenošku, rohovou pohovku, rozkládací pohovku a křeslo. Ke všem druhům pohovek v sérii EKTORP jsou nabízeny i potahy, díky kterým můžeme oživit vzhled interiéru.

Sedák pohovek je naplněn vysoce odolnou a kvalitní polyuretanovou pěnou v kombinaci s polyesterovým vláknem. Sezení je nejen velice příjemné a komfortní, ale také poskytuje pohodlnou oporu a ergonomické tvarování dle těla. Pohovka se přizpůsobí vašim potřebám, vašemu tělu a poloze, pokud není používaná navrátí se její tvar do původní podoby. Potah pohovky je tvořen ze 100 % bavlny, je snímatelný a lze prát v pračce, díky čemuž budou pohovky vypadat stále jako nové.

Velké plus pohovky EKTORP spočívá také v jejím flexibilním umístění, můžeme ji postavit kamkoli nás napadne. Tvarově je navržena tak, aby mohla být umístěna napravo, nalevo, ke stěně nebo do prostoru. Ke komfortnímu provedení také přispívají oboustranné polštářky vyplněné polyesterovými vlákny jenž nabízejí příjemnou oporu pro záda.

Látkové pohovky EKTORP právě v IKEA (http://www.homemag.cz)

Série EKTORP je rozmanitá

Nabídka pohovek EKTORP v doplňkových řadách:

Ektorp Bromma (podnožky)
Ektorp Havet (třímístné rozkládací pohovky)
Ektorp Lovas (třímístné rozkládací pohovky)
Ektorp Muren (křeslo)
Ektorp Jennylund (křeslo s motivem)
Ektorp Pixbo (třímístné rozkládací pohovky)
Ektorp Tullsta (křeslo)

Látkové pohovky EKTORP právě v IKEA (http://www.homemag.cz)Látkové pohovky EKTORP právě v IKEA (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.ikea.com, http://www.mapaobchodu.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS