25/3
Rodinný dům v Madridu: Krásné bydlení

Rodinný dům v Madridu: Krásné bydlení

25. března 2010 v 00.00 , Slavné domy a vily

Sponzorované odkazy:

Strhující kompaktní rodinný dům se rozprostírá na pozemku o celkové výměře 3 500 m², samotný dům disponuje rozlohou o výměře 1 200 m². Půdorys rodinného domu má podobu řeckého kříže, jenž zaručuje výborné přístupové a obytné řešení domu.

Architektura tohoto domu se řídí dvěma hlavními pojmy, kterými jsou vnitřek a vnějšek domu. Funkčnost v distribuci vnitřních prostorů v kombinaci s prostory vnějšími umožňují kompaktní otevřenost. Důraz byl kladen na hlavní vchod domu, který je postaven ze šesti metrů vysokého proskleného otvoru, jenž umocňuje celkový pohled domu.

Luxusně vybavený přízemní interiér se skládá z technické místnosti, prádelny, krytého bazénu, herny, vinného sklepa, garáže, rekreačního areálu, knihovny, jídelny a TV místnosti. Do poschodí vede schodiště se skleněným zábradlím, které nás dovede do dalších velkoprostorových místností. V patře se nachází ložnice se šatnou a koupelnou, plus další čtyři pokoje s vlastní koupelnou.

Dokonalý pohled na bydlení ve velkém stylu, které disponuje vkusem, nápadem, zajímavou architekturou a uživatelským pohodlím.

zdroj: http://freshome.com/…id-by-a-cero

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS