11/9
A-Stand: Stylový držák pro notebook od AIAIAI / Podstavec pod notebook

A-Stand: Stylový držák pro notebook od AIAIAI / Podstavec pod notebook

11. září 2009 v 13.00 , Bytové doplňky

Sponzorované odkazy:

Léto a s ním spojené odpočívání je definitivně pryč, a tak nezbývá než se vrhnout vstříc novým pracovním úspěchům. Ať už studujete, nebo pracujete v kanceláři, určitě nemalou část z dne strávíte u počítače. Notebooky mají množství výhod. Jsou malé, skladné a snadno přenosné. Na druhou stranu jsou až přespříliš omezené svými rozměry a pro opravdu efektivní a pohodlnou práci potřebujete dostatečně sklopený displej a klasickou klávesnici.

Tyto problémy se rozhodli vyřešit u dánské lifestylové značky AIAIAI, která se zaobírá designovanými výrobky nejrůznějšího zaměření. AIAIAI vznikala v letech 2005 – 2006, sídlí v Kodani a čítá kolem dvou set talentovaných designérů. Stylový držák pro notebook A-Stand má na svědomí Dan Steingart, jenž vytvořil jedinečný kus jednoduchého, leč krásného vzhledu. Primární je nicméně funkce tohoto stojanu na notebook, která zaručuje ergonomický tvar a tu nejpohodlnější prá­ci.

Držák pro notebook od AIAIAI byl inspirován potrubními trubkami. Vyrábí ve třech barevných provedeních – černém, bílém a žlutém. Tento podstavec pod notebook není nijak složitý, pokud jde o jeho sestavení. To vám zabere maximálně dvě minuty času, které navíc mnohonásobně uspoříte při práci. Držák pro notebook A-Stand stojí padesát euro.

zdroj: http://www.aiaiai.dk/…a-stand.html

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS