15/9
Koberce Breno: Specialista na podlahové krytiny s mnohaletou tradicí

Koberce Breno: Specialista na podlahové krytiny s mnohaletou tradicí

15. září 2009 v 00.00 , Bytové doplňky

Sponzorované odkazy:

Podlahové krytiny jsou nezbytnou součástí našich domovů. Ať už dáváte přednost tradičním kobercům, anebo raději upřednostňujete podlahoviny z PVC, pak jste se zajisté již setkali se společností Koberce Breno. Tato firma totiž náleží k nejúspěšnějším prodejcům koberců a podlahových krytin obecně v České republice, a to již po více než patnáct let.

Společnost Koberce Breno byla založena v roce 1994 jako velkoobchod s podlahovými krytinami. O čtyři roky později se Koberce Breno rozrůstají o síť maloobchodních prodejen a od roku 2001 spadá pod tuto firmu Království koberců, samostatná prodejní jednotka s vlastním logem a sortimentem. Koberce Breno patří mezi ty české společnosti, které se obejdou bez zahraničního kapitálu, a jako takový patří skutečně k nejvýznamnějším tuzemským subjektům na poli prodeje podlahových krytin, který svými službami pokrývá celé Česko. Zároveň je však společnost Breno Koberce důležitým partnerem zahraničních firem, jejichž výrobky přímo dováží a dále distribuuje.

Koberce Breno uspokojí každého

Síť prodejních center Breno představuje kompletní sortiment podlahových krytin. Jejich nabídka tak čítá jak metrové koberce bytové, zátěžové, tak vlněné, a to samozřejmě v pestré škále barev, vzorů i materiálů. Zákazníci mohou vybírat z koberců klasického provedení, tak z moderních počinů. Pro náročné je zde připravena speciální řada originálních a luxusních kusových koberců. Co se týče podlahovin z PVC, Koberce Breno vlastní nepřeberné množství různých podlahovin, které dokonale imitují dřevo nebo kamennou dlažbu. Jako doplňkový sortiment jsou zde bytové doplňky a garnýže.

Prodejny společnosti Koberce Breno jsou rozesety prakticky po celé České republice. Dohromady jejich počet činí rovných čtyřicet, z čehož se šest prodejen nachází v Praze. Prodejny jsou určeny jak běžným zákazníkům, tak velkoodběratelům. Samozřejmostí je poskytování komplexních služeb, včetně profesionálního poradenství.

zdroje: http://www.koberce-breno.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS