6/6
Všestranný pomocník v domácnosti v podobě neodymového magnetu

Všestranný pomocník v domácnosti v podobě neodymového magnetu

6. června 2022 v 00.00 , Bytové doplňky

Neodymové magnety se řadí do skupiny magnetů vzácných zemin. Dosahují vůbec nejvyšších hodnot vnitřní magnetické energie a hojně se proto využívají v průmyslovém odvětví. Vyplatí se však tyto magnety vlastnit běžně v domácnosti?

Neodymový magnet Vám pomůže vyřešit nepříjemné situace

Neodymové magnety doma v šuplíku ocení především lehce neobratní jedinci. V nepříliš příjemných situacích Vám totiž neodymové magnety mohou ušetřit spoustu času, ale také nervů. K takovým situacím patří především moment, kdy se Vám rozsypou špendlíky, šroubky nebo matky. Drobné kovové předměty tak nebudete muset sbírat ručně, jelikož je pouze přitáhnete s pomocí magnetu. Neodymové magnety rovněž oceníte ve chvíli, kdy Vám například klíče spadnou do kanálu. Použití neodymových magnetů však oceníte i ve více příjemných situacích.

Jaké další využití můžete od neodymového magnetu očekávat?

Jestli se řadíte k domácím kutilům, vlastnosti neodymových magnetů Vám budou jistě blízké. S jejich asistencí můžete vyrobit praktický držák na nože nebo na kořenky do kuchyně nebo držák na nářadí do své dílny. Lze je také využít jako součást zavírání skříně, která se Vám poté již nebude samovolně otevírat. Prostřednictvím těchto magnetů můžete připevnit do oken či francouzských dveří sítě proti hmyzu, které budou snadno odnímatelné. U společnosti ABC MAGNET s.r.o. můžete vybírat neodymové magnety přesně podle Vašich požadavků na jejich využití. Kromě standardních tvarů jako je válec nebo kvádr můžete zvolit například neodymové kroužky, které se hodí k upevnění do dvířek skříně nebo jako držák závěsů či zastínění. Magnety unesou až 1000 násobek své váhy takže se vůbec nemusíte bát, že by jakoukoliv zvýšenou zátěž neunesly.

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS