4/5
Vertikální zahrada Urbio, to jsou magnetizované květináče

Vertikální zahrada Urbio, to jsou magnetizované květináče

4. května 2011 v 00.00, Bytové doplňky, Design

Sponzorované odkazy:

Urbio aneb vertikální zahrada je název projektu, který je zaměřený na transformaci všech městských bytů do živoucí zahrady. Podle autora, společnosti Kickstarter, je Urbio magnetický systém, který nám pomůže transformovat zeď do bujné přírodní zeleně. Nebo rozzářit pochmurné stěny do pestrobarevné plochy.

Květinové nádobky jsou vyrobeny z ekologicky šetrného plastu, jsou vybaveny velkoplošnými magnety, které je drží na zdi. Nástěnné desky jsou modulárně pojaty, lze je tedy snadno namontovat na každou zeď a volně kombinovat a utvářet zahradní systém dle potřeby.

Designový projekt, který dokáže přeměnit každou zeď v nádhernou vertikální zahradu, tak přináší do domova alespoň kousek krásy z přírody.

Vertikální zahrada Urbio, to jsou magnetizované květináče (http://www.homemag.cz)Vertikální zahrada Urbio, to jsou magnetizované květináče (http://www.homemag.cz)Vertikální zahrada Urbio, to jsou magnetizované květináče (http://www.homemag.cz)Vertikální zahrada Urbio, to jsou magnetizované květináče (http://www.homemag.cz)Vertikální zahrada Urbio, to jsou magnetizované květináče (http://www.homemag.cz)Vertikální zahrada Urbio, to jsou magnetizované květináče (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.kickstarter.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS