8/3
Mobilní tiskárny účtenek pro usnadnění provozu stánku či prodejny

Mobilní tiskárny účtenek pro usnadnění provozu stánku či prodejny

8. března 2022 v 01.00 , Domácí spotřebiče

Drobnému podnikateli bez stálé provozovny jistě k plnění svých povinností a poskytování služeb postačí chytrý telefon. Pokud svou činnost provozujete ve stánku nebo v prodejně, pravděpodobně se neobejdete bez univerzálního zařízení. To by mělo být schopno postarat se jak o evidenci zásob, tak tisk etiket a účtenek. Pořiďte si mobilní tiskárnu účtenek a řešte podnikatelské nezbytnosti za rozumných podmínek.

Od mobilní tiskárny účtenek očekávejte snadnou manipulaci a jednoduché ovládání

Mobilní tiskárna účtenek poskytuje všestranný pokladní systém, který nabízí příležitost využít k podnikatelským činnostem webové a mobilní řešení využít k podnikatelským činnostem webové a mobilní řešení. Mezi přednosti mobilní tiskárny účtenek patří rozhodně snadná manipulace, skladnost a jednoduché ovládání. Tyto mobilní tiskárny účtenek podporují operační systém iOS, Android i Windows a fungují s rozhraním Wi-Fi, Bluetooth a USB. Jejich drobná velikost nabízí jednoduchý vnitřní systém, který eliminuje riziko uvíznutí papíru během tisknutí účtenky či štítku. Své využití nalézají v oblasti obchodu, průmyslu, výrobě a logistice.

Mobilní tiskárna účtenekMobilní tiskárna účtenek

A jakou mobilní tiskárnu účtenek vybrat?

Mobilní tiskárnu účtenek od společnosti CPD-REAtrade, s.r.o. si můžete pořídit s šíří do 60 mm, do 80 mm a do 112 mm. Mobilní tiskárny účtenek s tou nejmenší šíří patří k těm nejkompaktnějším na trhu. V poměru s jejich velikostí jim však nechybí robustní těla, která jsou odolná vůči pádům. Mobilní tiskárna účtenek do 80 mm tiskne potvrzení a štítky do šířky 3 palce. Tato tiskárna se dá sehnat v indoor i outdoor verzi a podporuje rychlost, flexibilitu a spolehlivost při běžném používáním. Mobilní tiskárny účtenek s tou největší šíří do 112 mm Vám nejčastěji nabídnou vyšší rychlost tisku a rovněž i větší odolnost. Jsou určeny do těch nejnáročnějších mobilních aplikací a snadno se připojují i spravují.

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS