19/8
Pořiďte si kvalitní nářadí. Víme, kde ho nakupíte

Pořiďte si kvalitní nářadí. Víme, kde ho nakupíte

19. srpna 2021 v 23.15 , Hobby markety

Správné a kvalitní nářadí je polovinou úspěchu při kutilství. Ať už se chystáte na vlastní rekonstrukci bydlení, nebo rádi vyrábíte věci ze dřeva či jiných materiálů, bude se vám hodit pořádné vybavení a nářadí, se kterým to všechno zvládnete.

Pořádné pily na dřevo

Pro zpracování a práci se dřevem jsou zásadní pořádné pily na dřevo. Pokud máte v plánu náročnější úkoly, kde půjde o větší objem zpracovaného materiálu, vyplatí se sáhnout po moderním řešením. To v praxi znamená pásové pily na dřevo, které v sobě mohou kombinovat kompaktní rozměry pro umístění i do menší dílny s výbornou výkonností a zpracováním i větších kusů dřeva. Pořízení takového přístroje v základní verzi může být cenově přijatelné, ale zároveň získáte skutečně platný kousek vybavení pro větší efektivitu.

Sekery

Sekera Hultafors Univerzální 1750g, foto: kniland.cz

Dalším klíčovým kouskem nářadí pro zpracování dřeva jsou kvalitní sekery Hultafors. Díky tomu že jde o známou a ověřenou značku, získáte vybavení s dlouhou životností a spolehlivostí. Tyto ručně kované sekery jsou známé po celém světě. Od stejné švédské značky si navíc můžete pořídit i odolné nože. Veškeré nabízené kousky přitom vychází z mnoha let zkušeností a tradic v kombinaci s moderními materiály a znalostmi ohledně nejlepších tvarů. Mít takový kousek nářadí ve svém vybavení se stane hotovou radostí.

Brusné sady

Dalším prvkem do dílny se mohou stát i brusné sady a další vybavení od značky KMFS. Tentokrát jde o českého výrobce, který se specializuje na příslušenství pro broušení nožů. Díky nim výrazně prodloužíte životnost klasických i pracovních nožů, takže získáte kousek vybavení, který budete skutečně pravidelně využívat nejenom v dílně, ale například i v domácnosti. Stačí si jen zvolit konkrétní výrobky podle toho, jaký problém aktuálně řešíte a co si potřebujete doplnit do své sady.

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS