28/5
Byty u parku na Vackově – developerský projekt od společnosti Metrostav Development

Byty u parku na Vackově – developerský projekt od společnosti Metrostav Development

28. května 2021 v 00.00 , Byty

Developerská společnost Metrostav Development staví nové byty v Praze. Nabízí moderní bydlení lidem, kteří si zakládají na kvalitě bytové jednotky, atraktivní lokalitě blízko zeleně a solidní občanské či dopravní vybavenosti. Jedním z projektů jsou Byty u parku na Vackově.

V populární lokalitě Žižkova jsou k dispozici Byty u parku na Vackově. Tento developerský projekt zahrnuje 11 rezidenčních domů s 272 bytovými jednotkami a dvěma ateliéry o velikostech 1+kk až 5+kk. Nové byty Praha sousedí s parkem Židovské pece, proto nabízejí bydlení v příjemné lokalitě poblíž zeleně.

O projektu

Developerské projekty Praha pod taktovkou společnosti Metrostav Development jsou ideální pro všechny generace, zejména pro občany prahnoucí po vlastním novém bydlení. Byty u parku Na Vackově jsou novostavby Praha, které navazují na realizované projekty v dané lokalitě. Architektonický návrh vytvořilo studio Architecture Interior Project. Na první pohled upoutají šestipodlažní domy světlou fasádou a nevšedním designem. Nedílnou součástí nadstandardně vybavených bytů jsou balkony, lodžie a předzahrádky.

Kde budete bydlet?

Žižkov je oblíbenou rezidenční čtvrtí s výbornou občanskou vybaveností. Po ruce budou mít noví majitelé školská a zdravotnická zařízení, nákupní a sportovní centra i kulturní vyžití. Volné chvíle lze trávit v parku Židovské pece. Jen kousek od viladomů stojí autobusová a tramvajová zastávka. Nové byty Žižkov na Praze 3 jsou investicí do budoucna a zajistit si komfortní bydlení je v dnešní době nejdůležitější.

Výběr developerských projektů je rozmanitý

Metrostav se nevěnuje jen výstavbě jediného projektu. Za zmínku stojí i další návrhy, jako jsou Malešický háj, Vysočanský mlýn, Vilapark Klamovka, Rezidence Hadovitá anebo Alfarezidence – rezidenční park Na Vackově. Stačí si kliknout na developerské projekty Praha a určitě si s pestré nabídky novostaveb vyberete.

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS