12/2
Domov s audio nábytkem? I to je možné se značkou Lemus

Domov s audio nábytkem? I to je možné se značkou Lemus

12. února 2021 v 00.00 , Bytové doplňky , Design , Domácí spotřebiče , Nábytek

Sponzorované odkazy:

VOIX Premium Audio, pražský showroom s audio vybavením, nabízí nově lifestylovou dánskou značku Lemus. Mladá značka ze severské Kodaně je průkopníkem ve vyjádření designově vytříbené a zvukově atraktivní bezdrátové elektroniky a audio nábytku.

Lemus založil v roce 2014 designér a podnikatel Rasmus Møller Kastrup s cílem změnit způsob, jakým posloucháme hudbu. Po čtyřech letech vývoje designu i zvuku Lemus představil svou první kolekci, která úspěšně oslovila jak zájemce o špičkový zvuk a moderní technologie, tak fanoušky kvalitního severského designu a získala řadu designových ocenění a pozitivních recenzí.

Nábytek a audio technika jako designový doplněk

Díky originálnímu nápadu udělat z ozvučení integrální součást interiéru a spolupráci s dánskými designéry určujícími trendy a předními světovými výrobci se R. M. Kastrupovi podařilo za několik nemnoho let vybudovat oceňovanou mezinárodní lifestyleovou značku. Lemus se prodává prostřednictvím pečlivě vybrané sítě maloobchodů po celém světě.

Lemus Home: integrovaný zvuk do nábytku

Lemus má v současnosti dvě podznačky – kolekce Lemus Home zahrnuje originální nábytek s integrovaným zvukem, který nabízí dokonalý soulad designu, řemeslného zpracování a posledních verzí aktuálních technologií, jako jsou Spotify Connect, Google Cast, Apple Airplay 2, Tidal nebo Bluetooth.

Stromy za nákupy

Jeden strom zasazený v Dánsku za každý prodaný produkt Lemus. Nejen, že většina nábytku v kolekci Lemus Home je vyrobena z udržitelných materiálů, ale také Lemus navázal partnerství s nadací Growing Trees Network Foundation, aby pomohli obnovit přírodu a životní prostředí výsadbou stromů v dánských lesích.

Lemus Lifestyle

Kolekce Lemus Lifestyle zahrnuje široké portfolio špičkově hrajících bezdrátových reproduktorů, rádií a sluchátek v exkluzivním provedení a v nezaměnitelném severském duchu.

Showroom VOIX Premium Audio je exkluzivním prodejcem značky Lemus v České republice.

Zdroj foto: Voix a Lemus

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS