12/10
Vylaďte si domov podzimu: podzimní dekory tapet Wall1 vám pomohou!

Vylaďte si domov podzimu: podzimní dekory tapet Wall1 vám pomohou!

12. října 2020 v 00.00 , Design , Stavba a rekonstrukce

Sponzorované odkazy:

Pro podzimní náladu, neb jen tak pro radost si vylaďte svůj domov do puntíku – přiberte i zdi příbytku. Podzimní nálož dekorů značky Wall1 je poutaví a inspirující.

Wall1 to nejsou jen tak obyčejné tapety, ale designové tapety, které definují prostor. České designové studio s vlastní tvorbou i výrobou vám vytvoří co chce na míru a realizuje identitu vašeho domova jak vy chcete.

tapeta Florka

tapeta Florka

Materiál a tisk

Ve Wall1 navržené a vytištěné vliesové (non-woven) tapety jsou českým výrobkem a značkou. Pro tisk tapet používají technologii, která vyniká špičkovou kvalitou tiskového výstupu a splňuje nejpřísnější ekologické normy. Díky tomu jsou tapety barevně stálé a prodyšné.

tapeta Corn

tapeta Corn

Kdy tapety obdržíte?

Zboží vám standardně odešlou do pěti pracovních dnů od potvrzení objednávky. Velikost jedné tapety je na šířku 72 cm a na výšku 540 cm, s opakujícím se motivem po 51 cm. Cena jedné tapety činí 2 178 Kč.

tapeta Listy

tapeta Listy

Jak na instalaci a údržbu tapet Wall1?

Instalace a údržba je snadná. Grafiku na stěnách ošetřujte pomocí suché nebo jen mírně navlhčené papírové nebo bavlněné útěrky. Pokyny k instalaci a údržbě podrobně zde

tapeta Fall

tapeta Fall

Úprava barvy tapety

U většiny vzorů tapet je možné upravit jejich barevnost. Tyto tapety mají označení obarvitelná. Na vaše přání vám tapetu zdarma obarví a pošloui e-mailem barevný náhled na schválení. Pokud si nejste jisti vámi zvolenou barevností a chcete se přesvědčit, jestli je hráškově zelená opravdu „hrášková“, požádejte o vzorek tapety do ruky, který vám rádi připravíme a poštou doručíme na vaši adresu. Můžete si pak zkusit, jestli Vám sedí k nábytku, výmalbě, nebo třeba k novým šatům…nebo k podzimu.

tapeta Cone 01

tapeta Cone 01

Zdroj foto: Wall1

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS