1/11
Prostřeno pro společné chvíle

Prostřeno pro společné chvíle

1. listopadu 2019 v 00.00 , Bytové doplňky , Design , Nádobí

Sponzorované odkazy:

Prostřený stůl je jako pozvánka do dimenze chutí a požitků. Tak si svůj stůl prostřete cool nádobím a doplňky. Bude vám chutnat a jídlo si užijete o to víc!

Mísy na ovoce Antonio

Jsou opět tady a právě včas! Tyhle stylové a originální kousky prostě musíte mít. Mísy na ovoce Antonio jsou k mání ve veselé červené, nebo v hlubším provedení ve tmavě modré barvičce. Je jedno kam v domácnosti tuhle fascinující mísu umístíte, odevšad bude přitahovat pozornost. Využijete ji prakticky na odkládání ovoce nebo prostě jen jako dekorační objekt. Cena činí 1 590 Kč. No nejsou přímo k nakousnutí?

mísa Antoniomísa Antonio

Sklenice Agar

Sklenky pro něž byla inspirací cesta po Africe a Dálném východu. Lze je jako nápojovou sadu v drátěném košíčku s dřevěným držákem lehce přenést všude, kam potřebujete, aniž byste cokoli rozlili či rozbili. Sklenice z pevného skla můžete použít nejen pro servírování teplých nápojů, ale i na domácí limonády, koktejly nebo na víno. K mání v sadě po čtyřech kusech za 890 Kč nebo v šesti kusech za 1 190 Kč. A co je nejlepší, sklenička lze dokoupit i jednotlivě.

sklenice Agarsklenice Agar

Nádobí House Doctor

Pojměte své stolování jako Lego a poskládejte si sadu dle svého a sami. Keramické nádobí House Doctor vám to umožní. Ať už jím oživíte běžný den uprostřed týdne, nebo ho použijete pro slavnostnější příležitost, jíst z něj bude radost. Pod glazurou je hmatatelná hrubší struktura. Každý talíř je unikát, jsou vyráběny ručně.

Keramické talíře a misky v odstínu Rustic a Lake lze parádně prokombinovat spolu a mít jedinečnou a originální sadu nádobí, kterou máte jen vy. Talíře stojí menší 290 Kč, střední na 320 Kč a větší 390 Kč, misky vyjdou na 160 Kč, 240 Kč a 290 Kč dle velikosti.

nádobí House Doctornádobí House Doctor

Hrnky Hübsch

Růžový, modrý nebo zelený? Pokaždé jiný keramický hrnek a přesto tentýž od značky Hübsch. Vychutnejte si svou kávu, čaj či kakao stylově. Tyto rozkošné hrnečky z glazované keramiky mají stylový design, a využijete ho k pití i jako dekoraci.

Je krásně lesklý a záleží jen na vás, jakou barevnou kombinaci si vyberete – růžovou, modrou, zelenou nebo hnědou. My doporučujeme všechny! Jeden hrneček vás vyjde na 190 Kč.

hrnky Hübschhrnky Hübsch

Vyberete si s nabízených bestsellerů na Nila.cz i vy?

Zdroj foto: Nila.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS