7/11
Inovativní nádobí promění vaše stolování v novu dimenzi zážitku

Inovativní nádobí promění vaše stolování v novu dimenzi zážitku

7. listopadu 2021 v 00.00 , Design , Nádobí , Příbory

Sponzorované odkazy:

Jedním z nejpříjemnějších zážitků, které můžete zažít, je sdílet s někým jídlo. A když je to u vašeho vlastního jídelního stolu, příjemné a pohodlné prostředí i vybavení je zásadní. A komponenta, která je nejdůležitější je bezesporu nádobí.

Mít cool nádobí je opravdu důležité, protože může vaše stolování změnit na vyšší level a přenést jej do nové dimenze. Současní návrháři se toho nebojí a ukazují, že i nádobí může být jedinečné, doslova snové, krásné a designově vymazlené.

Dřevěné nádobí March8Studio

March8Studio vytváří nejkrásnější ručně vyráběné dřevěné nádobí jaké známe. Opravdu! Jejich kolekce obsahuje příbory pro všechny účely v různých texturách a odstínech dřeva. Nejen, že vyrábí nádherné kousky pro stolování, ale i další kuchyňské nádobí.

Hrnky od Imre's Hug Cup

Byly vytvořeny, aby upevnily vaše přesvědčení, že něco jako hrnky, které používáme v každodenním životě, si zaslouží jedinečný design – praktický a cool. Ke svému hrnku si často vytváříme osobní vztah, a tento vás bude bavit. Má vnitřní ucho, nebo lépe rukojeť. Celý hrnek tak vytváří tunel skrz samotný jeho střed pro váš prst. Můžete si tak vychutnat hřejivou horkost nápoje, aniž byste si popálili dlaň.

Příbory od One Plus Three

One Plus Three, vítěz European Product Design Award, je o spojení funkčnosti s elegancí. Příbory jsou navrženy jako série 3 oblíbených kusů příboru – lžíce, vidličky a nože. Příbory jsou dodávány s dělicí čárou procházející středem spolu s neobvykle zahnutými rukojeťmi. Když zatáhnete proti směru této dělicí čáry, tak se každý kousek příboru rozdělí na dvě půlky. Ty vám pak poslouží na jakékoli jídlo od české až po asijskou kuchyni.

Cestovní příbor Reusable Travel Flatware

Opakovaně použitelný (nejen cestovní, ale i pracovní či trampingový) příbor od Anthropologie usnadňuje mít všechny své příbory u sebe, ať se pohybujete a cestujete kamkoli. Díky elegantnímu designu se ze třídílného setu stane jedinečný svazek, který se zasune přímo do vaší cestovní tašky nebo batohu, takže jej můžete snadno přenášet na kempování nebo dokonce do práce, kde ho můžete ale i nemusíte vyhodit během polední přestávky. Reusable Travel Flatware, ze 100% recyklovatelného a udržitelného polyamidového termoplastu, který je vyroben z obnovitelných zdrojů, převyšuje pohodlí nade vše ostatní. Díky chytrému designu je lze snadno přenášet jako sadu a na rozdíl od jiných cestovních příborů nedělají kompromisy ve tvaru, velikosti, ani pohodlí, aby byly přenosné.

Kousky by měly být na trhu zhruba do půl roku, a pořídit je budete moci nejspíše v polovině roku 2022.

Zdroj foto: Yankodesign.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS