10/4
Také vám jedna lahev stačí?

Také vám jedna lahev stačí?

10. dubna 2018 v 00.00, Design, Nádobí

Sponzorované odkazy:

Jistě uznáte, že pitný režim je důležitý – doma, venku, v práci, ve škole, zkrátka kdekoli. A proč jej nepojmout stylově a nepořídit si na to praktickou a prima láhev?

Představujeme lahve na vodu holandské značky Dopper. Jsou eko, příjemné na pohled i dotek a krásně se z nich pije. Lahve k opakovanému využití, to byla meta značky při vývoji těchto lahví.

nerezová láhev Dopper Solid Steel

nerezová láhev Dopper Solid Steel

Čím jsou jedinečné?

 • minimalistickým designem
 • praktickou verzí dvou velikostí
 • provedením ve dvou verzích využitého materiálu
 • funkčním pojetím
 • uzávěrem s kalíškem
 • výrobou s důrazem na ochranu životní prostředí

Tyto speciálně navržené BPA Free lahve značky Dopper jsou k mání ve dvou velikostech a dvou materiálových provedeních s praktickým kalíškem v uzávěru. Lahve neobsahují žádné škodlivé látky, a používat je tak můžete každodenně zcela bez obav. Hlavním posláním BPA free plastových lahví je přimět své uživatele snížit nadbytečný plastový odpad a zároveň se zamyslet nad vzácností pitné vody, kterou často bereme jako samozřejmost.

polypropylenová lahev Dopper

polypropylenová lahev Dopper

Nerezová láhev Dopper Solid Steel

Je stylová a praktická láhev na vodu vyrobená z nezerové oceli v kombinaci s polypropylenem. Má příjemnou bílo stříbrnou barvičku a je k mání v objemu 490 ml a 800 ml. Nerez je odolný materiál vyznačující se dlouhou životností, a navíc je přirozeně anti-bakteriální. Lahev Dopper Solid Steel má dva šroubovací uzávěry, přičemž jeden umožňuje pití rovnou z lahve, z druhého snadno získáte pohárek na pití.

Kam ji lze využít?

Lahvička je lehká, a v obojí velikosti pěkně skladná a má opravdu mnohostranné využití – na doma kde ji máte stále po ruce a nevylijete nikde nic. Také do školy, na pochůzky, na výlety, na procházku, k relaxaci, na cvičení a sportování, do outdooru i na sraz s kamarády či na piknik.

barevné verze polypropylenové lahve Dopper

barevné verze polypropylenové lahve Dopper

Do kabelky i batůžku

Pro dvojí velikost lahev krásně uschováte jak do kabelky (tu menší), tak do batůžku či kabely (tu větší). A protože dneska frčí především kabelkové batůžky, tak do mnohých z nich dáte dámy i lahev Dopper Solid Steel o větším objemu. Lahve lze mýt ručně, ale i v myčce a to do 65 °C.

Polypropylenová lahev Dopper

Druhou verzí materiálu, je provedení lahví o praktickém objemu 450 ml, který lze uložit opravdu do každé bagáže. I zde najdete dva šroubovací uzávěry, přičemž jeden využijete na pití rovnou z lahve, druhý coby kalíšek pití. Barevná část je z polypropylenu a vrchní část lahve tvoří průmyslový kopolymér (tzv. ABS). Je to lehký, odolný a příjemný materiál, který lze dobře udržovat – mytím ručně i v myčce do 65°C. Materiál dovoluje pestré barevné pojetí.

Proto je v této verzi k mání Dopper v barevném provedení

 • šedobílá
 • tmavě a světle modrobílá
 • zelenobílá
 • červenobílá
 • žlutobílá

Lahve Dopper Solid Steel pořídíte za cenu od 625 při 800 ml objemu a od 499 Kč s objemem 490 ml. A polypropylenová verze s objemem 450 ml je k mání za cenu od 299 Kč. Lahve Dopper a Dopper Solid Steel najdete v několika e-shopech Lahve.eu, Mlife.cz, Nila.cz a dalších. Dopper věnuje 5 % finančních prostředků z nákupu lahví prostřednictvím své nadace na podporu projektů pitné vody v Nepálu.

Zdroj foto: Nila.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS