7/7
Realizace střechy ad A až po Z

Realizace střechy ad A až po Z

7. července 2017 v 17.30 , Stavba a rekonstrukce

Zdá se vám, že střecha vašeho rodinného nebo činžovního domu už nedokáže plnit svou funkci? Nebo uvažujete o realizaci novostavby? Ať už řešíte okolo střechy cokoli, vyplatí se vsadit na specializovanou společnost, která se dokáže o veškeré činnosti postarat. Naším tipem je firma Střechy Novák, jež realizuje střechy jak rodinných, tak i činžovních domů. V nabídce jejich služeb najdete ale také třeba výstavbu luxusních podkrovních bytů. Ročně společnost postaví více než 300 nových střech.

Nová střecha na klíč

Jestliže chcete mít s řešením vaší nové střechy minimální starosti, nechte si ji jednoduše postavit přímo na klíč. Zadáte si pouze poptávku s tím, že vám následně zmiňovaná firma vypracuje cenovou nabídku. Po této kalkulaci bude vytvořen 3D model ve specializovaném programu SEMA. Sami následně uvidíte, jak bude vaše nová střecha vypadat, a domluvíte se na veškerých detailech včetně krovů, střešních tašek a okapového systému. Střechy Novák mají své vlastní tesaře, klempíře i pokrývače, takže veškeré činnosti na sebe budou přesně navazovat.

Výroba CNC krovu

Střechy Praha nabízejí také CNC krovy. Výroba nosné konstrukce střechy probíhá na strojích známé německé značky Hundegger. Práce se dřevem je díky nim naprosto precizní, rychlá a efektivní. Prostřednictvím softwaru dojde k narýsování přesného tvaru krovů či vazníku a poté je daný kus dřeva automaticky opracován do potřebné podoby.

Vyberte si z mnoha dalších služeb

Z nabídky si lze vybírat i mnohé další služby. Klasiku představuje například oprava střechy. Jestliže chcete pouze opravit část vaší střešní izolace, není to nejmenší problém. Stejně tak firma realizuje nadkrokevní izolaci, zateplení střechy anebo výstavbu nových střešních oken. Výjimkou nejsou ani komplexní rekonstrukce střechy. Ať už zkrátka potřebujete řešit ohledně střechy cokoli, prohlédněte si nabídku na strechy-novak.cz a určitě si poptávanou službu vyberete.

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS