12/8
Joseph Joseph: Specialisté na kuchyňské potřeby

Joseph Joseph: Specialisté na kuchyňské potřeby

12. srpna 2009 v 00.00 , Design , Kuchyně , Nádobí

Sponzorované odkazy:

V mnohých kulturách je přípravě jídla věnováno daleko více pozornosti, než pak jeho vlastní konzumaci. Naše společnost si zakládá na rozmanitosti, a tak i v Evropě je možné se tomuto krásnému rituálu věnovat bez výhrad, a to samozřejmě včetně adekvátního kuchyňského náčiní, se kterým bude vaření zábava.

Specialisty v oboru designu, vývoje a prodeje kuchyňských potřeb je bratrské duo Richarda a Anthonyho Josephových z Velké Británie. Prvně jmenovaný studoval design na prestižní Central Saint Martins College School of Art and Design v Londýně, kdežto druhý vystudoval obchod na Univerzitě v Cambridge. Nepřekvapí tedy, že výtvory značky Joseph Joseph se vyznačují jak strhujícím stylem, tak inovační technologií výroby a že značka samotná symbolizuje nejrychleji se rozvíjející společnosti, které se kuchyňským nádobím a obecně kuchyňskými potřebami zaobírají.

Značka Joseph Joseph je známá po celém světě. Při výrobě svých produktů kombinují jak moderní materiály jako plast, tak přírodní materiály jako dřevo atd. Dobrá cenová politika Joseph Joseph, rozuměj rozumná cena za jejich díla, navíc umožňuje této společnosti mít prospěch z té nejlepší reklamy, kterou je bezesporu velká spokojenost jejích zákazníků.

Kuchyňské vybavení Joseph Joseph

Sortiment společnosti Joseph Joseph představuje opravdu pestrou paletu výrobků. Ty jsou pro větší přehlednost rozděleny do celkem devíti kategorií. První patří kuchyňskému náčiní, to znamená, že zde nalezneme šťouchadla, šlehací metly, válce a válečky, sekáčky a struhadla. Další dvě kategorie zahrnují krájecí desky a prkénka. Čtvrtá je věnována cedníkům a sítům. Další dvě zase soustředí různé odměrky, skladovací misky a úložné krabičky. Chybět přirozeně nesmějí ani salátové mísy a jiné nádoby na přípravu pokrmů. Poslední skupina označuje neméně potřebné podnosy.

Kuchyňské potřeby značky Joseph Joseph náležejí k těm, které zaujmou na první pohled. Rozhodli jsme se proto, aby dále už hovořily pouze přiložené fotografie.

zdroj: http://www.josephjoseph.com/

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS