12/6
Pracovní stůl Mantis Desk / Jednoduše a čistě

Pracovní stůl Mantis Desk / Jednoduše a čistě

12. června 2013 v 00.00 , Stoly a stolky

Sponzorované odkazy:

Znovu se vracíme k otázce správného a stylového pracovního stolu, protože toto téma nikdy nevyjde z módy. Pracovat u designově krásného stolu chceme všichni, ovšem nesmíme zapomínat na funkčnost stolu, která tkví v maličkostech, se kterými si umí poradit opravdoví bytoví návrháři.

Tentokrát se vydáme do dílny designéra Samuela Wilkinsona, který si dal záležet na psacím stolu s názvem Mantis Desk. Hned první věc, která nás zaujala je jednoduchost, jak designová, tak sestavovací. Můžete totiž stůl kdokoliv rozložit na několik součástek a přenést kam bude třeba, i když si nemyslíme, že by tuto možnost někdo využíval denně, plus je minimálně to, že sestavit jej nebude žádný problém.

Na desce jsou umístěny dva bílé doplňky, jeden vám bude pomáhat se šanony a druhý slouží k lepšímu postavení notebooku. Samozřejmostí je také zásuvka na spodní straně desky. Jaký stůl máte vy? Nechtělo by to již změnu?

Pracovní stůl Mantis Desk / Jednoduše a čistě (http://www.homemag.cz)Pracovní stůl Mantis Desk / Jednoduše a čistě (http://www.homemag.cz)

zdroj: betterlivingthrou­ghdesign.com zdroj: betterlivingthrou­ghdesign.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS