19/10
Moderní obklady do kuchyně

Moderní obklady do kuchyně

19. října 2012 v 00.00 , Kuchyně

Sponzorované odkazy:

Představa moderní kuchyně je koncepcí oázy komfortu, designového zpracování a rafinovaného řešení. Všechny složky musí zapadat jedna do druhé. Při stavbě nové kuchyně nesmíme zapomínat na praktičnost. Ať už jsme jakkoliv zruční kuchaři, budeme se v prostorách kuchyně zajisté pohybovat. Jednou ze součástí vybavení kuchyně jsou obklady a dlažba. Podívejme se na možnosti a aktuální trendy obkladů pro kuchyni.

Možnosti moderní kuchyně jsou široké. Již dávno se nemusíme smířit se zažloutlýma obkladačkami a už vůbec není nutné nechávat trpět stěny v prostorách kuchyně holé. Obklady mají významnou praktickou funkci. Chrání stěny před vlhkostí, nečistotami, změnami teplot a tak dále. Dnes navíc zastávají obklady pozici významného dekorativního prvku.

Jednoduché obklady do kuchyně

Prvky minimalismu se uplatní v každé době. Pokud si potrpíte na jednoduchost a nadčasový design, můžete zvolit jednobarevné obklady v tlumených tónech. Mezi oblíbené patří stále bílá a béžová. Nicméně moderní interiér si může dovolit i výraznější barvy. Sytá barva obkladů v kontrastu s jednoduchou linkou vytvoří příjemnou kombinaci.

Skleněné obklady do kuchyně

Luxusní interiér si může dovolit něco více než klasické obklady. Trh s vybavením do exteriérů nabízí vysoce moderní skleněné obklady. Jsou velmi nenáročné na údržbu, nebudou vás trápit spáry, vydrží vysoké teplotní rozdíly a pochopitelně unesou veškerý závěsný program.

Kuchyň v obrazech – to jsou horké novinky v obkladech do kuchyně. Jedná se o sklografikou. Využít můžete jedinečných motivů a efektů. V podstatě se jedná o novou formu tapety pro kuchyni.

Mozaika nikdy nezklame

Z módy nevyšla ani nestárnoucí mozaika. Malé obklady skládané do různých vzorců nebo jednoduše sestaveny v celek. Zajímavého efektu lze dosáhnout v kombinaci s velkoformátovými obklady.

Při výběru obkladů do kuchyně nezapomínejte na vysokou kvalitu, sladění s celým interiérem kuchyni a dbejte také na způsob údržby. Obklady je dobré vložit do rukou profesionálů, kteří přesně vědí, jak je správně upevnit.

Zdroj: www.ikea.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS