13/10
Pelíšky domácích mazlíčkům ze starých kufrů, to je Atomic Attic

Pelíšky domácích mazlíčkům ze starých kufrů, to je Atomic Attic

13. října 2011 v 00.00, Nábytek

Sponzorované odkazy:

Recyklace má úžasný dopad nejen na přírodu, ale také na designový svět, který dokáží někteří kreativci a umělci dosti obohatit.

Fantastický nábytek pro domácí mazlíčky uvedla na trh dílna Atomic Attic, zaměřující se na ruční tvorbu pelíšků pro psy a kočky. Staré, nepotřebné a nevyužitelné kufry byly transformovány do fascinující podoby nábytku pro zvířata.

Pelíšky pro domácí mazlíčky jsou vyrobeny z různých druhů kufrů, které se liší nejen velikostí, ale také tvarem a stylem. Každý pelíšek je vybaven komfortním polstrováním, měkkým polštářem s vyměnitelným potahem, který lze prát v pračce.

Tyto pelíšky pro zvířata jsou detailně propracovány. Nechybějí ani nohy, které jsou doménou každého nábytku. Každý výrobek je originál, dostupný pouze v jednom jediném kusu.

Pelíšky domácích mazlíčkům ze starých kufrů, to je Atomic Attic (http://www.homemag.cz)Pelíšky domácích mazlíčkům ze starých kufrů, to je Atomic Attic (http://www.homemag.cz)Pelíšky domácích mazlíčkům ze starých kufrů, to je Atomic Attic (http://www.homemag.cz)Pelíšky domácích mazlíčkům ze starých kufrů, to je Atomic Attic (http://www.homemag.cz)Pelíšky domácích mazlíčkům ze starých kufrů, to je Atomic Attic (http://www.homemag.cz)Pelíšky domácích mazlíčkům ze starých kufrů, to je Atomic Attic (http://www.homemag.cz)Pelíšky domácích mazlíčkům ze starých kufrů, to je Atomic Attic (http://www.homemag.cz)Pelíšky domácích mazlíčkům ze starých kufrů, to je Atomic Attic (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.etsy.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS