13/7
Zarážky na knihy AZ: Nejen velmi pevné

Zarážky na knihy AZ: Nejen velmi pevné

13. července 2011 v 00.00, Bytový textil, Design

Sponzorované odkazy:

Série praktických knižních zarážek AZ z litého betonu pochází z dílny návrháře Jochena Korna. Zarážky jsou vyrobeny ze speciálního betonu, materiálu velmi pevného, jenž poskytuje nejen vizuální rámec knihovny, ale také nabízí spolehlivou podporu knih.

Kolekce nabízí šest různých zarážek, z nichž každá obsahuje čtyři písmena (v abecedním pořadí), dle kterých je možno tituly řadit. Díky abecednímu řazení knih nalezneme požadovanou knihu jednodušeji, pouhým pohledem na AZ zarážku v polici.

Knižní zarážky jsou umístěny na nerezové oceli s protiskluzovou spodní gumou, která chrání povrch proti případnému poškození. Rozměry zarážky jsou 215×70×70 mm, váha jedné je cca 2,5 kg, baleno ve kvalitní pevné dárkové krabici.

AZ zarážky jsou k dostání za necelých 50 liber/kus. Kompletní sada je poté nabízena za zvýhodněnou cenu.

Zarážky na knihy AZ: Nejen velmi pevné (http://www.homemag.cz)Zarážky na knihy AZ: Nejen velmi pevné (http://www.homemag.cz)Zarážky na knihy AZ: Nejen velmi pevné (http://www.homemag.cz)Zarážky na knihy AZ: Nejen velmi pevné (http://www.homemag.cz)Zarážky na knihy AZ: Nejen velmi pevné (http://www.homemag.cz)Zarážky na knihy AZ: Nejen velmi pevné (http://www.homemag.cz)Zarážky na knihy AZ: Nejen velmi pevné (http://www.homemag.cz)Zarážky na knihy AZ: Nejen velmi pevné (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.korn-produkte.de/…tze-a-z.html

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS