22/5
Vana Teuco: Nadčasový model Sorgente

Vana Teuco: Nadčasový model Sorgente

22. května 2011 v 00.00, Koupelny, Vany a sprchové kouty

Sponzorované odkazy:

Luxusní vana Sorgente, připomínající spíše menší bazén nebo jacuzzi, je doménou několika málo vyvolených. První překážkou pro její umístění do koupelny je velikost prostoru, vzápětí následuje aspekt finanční.

Elegantní a prostorová vana značky Teuco má alternovat koupání v přírodě, konkrétně by měla připomínat křišťálovou studánku uprostřed hlubokého lesa. Vana je zapuštěna přímo do podlahy. Vstup do ní je obdobný, jako vstup do bazénu – pro někoho to ovšem může být velmi tíživý způsob.

Okraje vany jsou vybaveny žlábky, které slouží pro odtok přebytkové vody, designové provedení baterie se nese v duchu minimalistickém, jenž podtrhuje celkovou krásu vany. Samozřejmostí je i vyspělé technické vybavení, nechybí vířivé perlení, vnitřní osvětlení vany, jenž navozuje romantickou či relaxační atmosféru.

Pouhý pohled na vanu Sorgente doslova vybízí k napuštění teplé vody, přidání esenciálních olejíčků a ponoření se příjemného prostoru, jenž nabídne dokonalou relaxaci.

Vana Teuco: Nadčasový model Sorgente (http://www.homemag.cz)Vana Teuco: Nadčasový model Sorgente (http://www.homemag.cz)Vana Teuco: Nadčasový model Sorgente (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.teuco.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS