15/12
Vánoční dekorace: Co takhle eko-vánoční stromek?

Vánoční dekorace: Co takhle eko-vánoční stromek?

15. prosince 2010 v 00.00 , Bytové doplňky

Sponzorované odkazy:

Vánoce se kvapem blíží, a proto se nelze vůbec divit tomu, že se prodejci předhánějí v představování interiérových vánočních ozdob. Vánoční dekorace mají desítky nejrůznějších podob, přičemž není nouze ani o skutečně netradiční varianty. Vedle adventních věnců, vánočních řetězů, baněk a keramických maličkostí můžeme ale také uvažovat o novém vánočním stromku, bez kterého si již řadu století neumíme Vánoce představit.

Americká společnost Modernica uvedla na trh svůj Superstar Holiday Tree, který představuje alternativu jak plastikovým vánočním stromkům, tak těm živým. Vánoční stromeček Modernica je vyroben z recyklovaného materiálu, sestávajícího z baltské břízy. Tento vánoční stromek je velmi skladný, snadno rozložitelný a především šetrný k životnímu prostředí. Kvalita materiálu a zpracování přitom zaručují, že vám vydrží nejednu sezónu.

Vánoční stromek nazvaný Superstar Holiday Tree pořídíte ve dvou velikostech. Ta menší má výšku 52 cm, zatímco ta větší 175 cm. Cena činí rovných 240 $. Mně osobně se zdá tento vánoční stromek skutečně pozoruhodnou alternativou. Jen škoda té absence zelené.

zdroj: http://modernica.net/index.php?…

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS