12/9
Prostírání z vinylu, podívejte se na nápad Sandy Chilewich

Prostírání z vinylu, podívejte se na nápad Sandy Chilewich

12. září 2010 v 00.00, Bytový textil

Sponzorované odkazy:

Stolování patří k činnostem, které dovolují prezentovat sůl v těch nejlepších možných barvách, stylech, designu a materiálového provedení. Stůl by měl být vyzdoben decentně, vkusně a v takovém stylu, aby dokázal navodit chuť k jídlu a příjemné atmosféře rodinného života.

Nezbytnou součástí každodenního stolování je prostírání, které splňuje hned několik funkcí najednou. Nejenže by prostírání mělo zabezpečit stránku praktickou, ale mělo by být i pěkné na pohled.

Sandy Chilewich přichází s prostíráním, které v oblasti bytových textilií zatím nemá konkurenci. Velkolepé a inovativní modely z vinylu – to je nový směr v oblasti bytových textilií. Kolekce prostírání z vinylu je inspirována technologií a inovativními aplikačními materiály, které mají v oblasti interiéru široké uplatnění, avšak uplatňovány nejsou.

Prostírání z vinylu, podívejte se na nápad Sandy Chilewich (http://www.homemag.cz)Prostírání z vinylu, podívejte se na nápad Sandy Chilewich (http://www.homemag.cz)Prostírání z vinylu, podívejte se na nápad Sandy Chilewich (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://mayflo.com/…-pattern.htm

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS