29/8
Dětské pokoje ve svěžím designu / Samolepící dekorace E-GLUE

Dětské pokoje ve svěžím designu / Samolepící dekorace E-GLUE

29. srpna 2010 v 00.00, Bytové doplňky

Sponzorované odkazy:

Samolepící dekorace mají všestranné využití, nejčastěji se však s nimi setkáváme v obývacích pokojích, jídelnách nebo vstupních halách.

Široké uplatnění si samolepící dekorace nacházejí i v dětských pokojích, setkáváme se s pohádkovými postavičkami, zvířátky nebo květinami.

Společnost E-GLUE však vsadila na zajímavější design výzdoby dětských pokojíčků, a to samolepící designové sady. Během několika málo okamžiků se holé stěny zaplní a pokojíček se v minutě promění do džungle, savanu, pirátskou loď, podmořského světa, vlakové nádraží nebo robotické planety.

Obří samolepky jsou zajímavým řešení pro všechny dětské pokojíčky, nabídka je tak rozmanitá, že si z ní dokáže vybrat snad každé dítko. Všechny samolepky jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu pocházejícího z Francie. Kvalita použitých materiálů je zárukou zdravého a bezpečného prostředí pro děti.

Dětské pokoje ve svěžím designu / Samolepící dekorace E-GLUE (http://www.homemag.cz)
Dětské pokoje ve svěžím designu / Samolepící dekorace E-GLUE (http://www.homemag.cz)Dětské pokoje ve svěžím designu / Samolepící dekorace E-GLUE (http://www.homemag.cz)Dětské pokoje ve svěžím designu / Samolepící dekorace E-GLUE (http://www.homemag.cz)Dětské pokoje ve svěžím designu / Samolepící dekorace E-GLUE (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.beautifullife.info/…-from-e-glue

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS