28/6
Lehátko Summer Cloud: DEDON jako špička v oboru venkovní nábytek

Lehátko Summer Cloud: DEDON jako špička v oboru venkovní nábytek

28. června 2010 v 13.00 , Design , Nábytek , Zahradní nábytek

Sponzorované odkazy:

Léto sice v našich podmínkách není zrovna tak dlouhé, jak bychom si jistě představovali, to ale na druhou stranu neznamená, že bychom se měli připravovat o potěchu z krásných věcí, konkrétně venkovního nábytku, s nímž je léto tak či tak spojeno. Při této příležitosti pak nemůžeme nezmínit nádherný letní kousek jménem Summer Cloud, jenž pochází od německé společnosti DEDON, kterou si tímto zároveň blíže představíme.

Značka DEDON byla jako výrobce luxusního exteriérového nábytku založena v roce 1990 bývalým profesionálním fotbalistou Bobbym Dekeyserem. Během těchto dvaceti se z tohoto výrobce stal jeden z nejzásadnějších hráčů na poli nábytkářského průmyslu. S celosvětovým potenciálem netrvalo dlouho a společnost DEDON obdržela řadu prestižních cen, díky nimž je dnes nejen v Německu a Evropě, ale po celém světě známa značka DEDON jako záruka vysoké kvality a strhujícího designu. DEDON představuje revoluci v pojetí venkovního nábytku, a vědí to lidé od Hamburgu po Hong Kong.

Venkovní lehátko Summer Cloud je mistrovské dílo

Nábytek zprostředkovaný firmou DEDON má zastoupení na všech kontinentech, což platí také pro danou společnost jako takovou. Prodejní pobočky DEDON naleznete jak ve Spojených státech amerických, Mexiku či Egyptě, tak v Brazílii, Austrálii či Ománu. Své showroomy má také v Aténách, Barceloně, Miláně nebo Paříži. Zkrátka a dobře, není třeba dále dodávat, jak světovou značkou DEDON je. Kvalita jejích výrobků na tom pochopitelně není jinak, jak nám mimo jiné signalizuje lehátko Summer Cloud.

Venkovní lehátko Summer Cloud svým ztvárněním uspokojí jak ty, kteří se rádi opalují, tak ty, kdo si rádi dopřejí po sluníčku oddech ve stínu. K druhému účelu slouží integrované stínítko, jež nejenže dobře vypadá, ale také velmi vhodně poslouží, neboť s ním lze dle potřeby manipulovat. Toto lehátko, mistrovské dílo v oblasti venkovního nábytku, navrhl designérský tým EOOS. Více už fotky, toto je léto ve svém nejlepším provedení!

zdroj: http://www.dedon.de/…halk-26.html

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS