9/3
ORAK: Česká stavební společnost

ORAK: Česká stavební společnost

9. března 2010 v 00.00 , Slavné domy a vily

Sponzorované odkazy:

Soukromé i komerční budovy české architektonické stavební společnosti ORAK, jsou prezentovány na zahraničních webech vedle celosvětově uznávané architektoniky.

K největším prioritám společnosti ORAK patří kvalita, kterou deklaruje vlastnictvím certifikátu managementu ISO 9001. Postupem času , tak jak se firma rozrůstá a zvyšuje počet zaměstnanců, se transformuje do společnosti s ručením omezeným. K dalším nezbytně důležitým faktorům společnosti ORAK patří péče a ochrana životního prostředí, což dokazuje zavedeným systémem environmentálního managementu ISO 14001.

Hlavním cílem společnosti je poskytnout svým klientům komplexnost stavebních služeb a jejich nezbytných doplňků. Z tohoto důvodu disponuje společnost ORAK několika specializovanými středisky, které se zabývají danou problematikou.

Z realizovaných staveb společnosti ORAK si představíme velkolepé dílo, nacházejících se ve svažnatých kopcích České republiky. Tento dům je specifický svojí tří dimenzí úrovní disponující vlastní osobností a odlišným stylem. O vskutku velkolepém díle společnosti ORAK se můžete přesvědčit z níže uvedené fotogalerie.

zdroj: http://freshome.com/…ech-republic

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS