26/2
Obývací pokoje 2010: Co na to řetězec IKEA?

Obývací pokoje 2010: Co na to řetězec IKEA?

26. února 2010 v 00.00 , Křesla a sedací soupravy , Nábytek , Obývací pokoje

Sponzorované odkazy:

Obývací pokoje jsou jedním z nejdůležitějších prostorů našeho bytu. Trávíme zde své volné chvíle, odpočíváme, nabíráme nové síly, relaxujeme, ale také se bavíme, setkáváme se s rodinou a zveme si sem více či méně blízké hosty. Ideální obývací pokoj je potom ten, který všechny tyto vlastnosti splňuje do puntíku. Mezi nejpověřenější výrobce a prodejce nábytku a doplňků do obývacího pokoje patří švédská společnost IKEA, která svou pestrou nabídkou oslovuje zákazníky po celé Evropě, a nejen tam. V České republice je Ikea stálicí, její oblíbenost stále roste, a proto se také zaměříme na její sortiment.

Obývací pokoje IKEA

Základem každého obývacího pokoje je proto vhodná sedací souprava. IKEA nabízí velký počet sedaček a křesel, takže si zajisté vybere každý. Můžete volit jak mezi pohovkami, řekněme, elegantního rázu, tak mezi sedačkami, které vyloženě vybízejí k pohodlnému odpočinku. Vybírat můžete z látkových pohovekkožených pohovek. V případě, že si potrpíte na multifunkční zpracování sedacího nábytku, pak je zde pro vás připravena nabídka rozkládacích pohovek. Dále v nabídce nacházíme modulové pohovky, na kterých můžete uplatnit vašeho kreativního ducha. V neposlední řadě se IKEA zaměřuje na křesla, jež můžete zakoupit jak samostatně, tak společně s dalšími kusy nábytku.

Další kapitolu zařízení obývacího pokoje tvoří kategorie úložných prostor. TV nábytek, knihovny, skříňky a příborníky, policové díly, nástěnné police, nábytek pro ukládání DVDček a CDček či organizéry na dokumenty, to všechno naleznete v nabídce společnosti IKEA, a tak bude váš interiér téměř dokonalý. Nesmíme ovšem zapomínat na důležité konferenční a odkládací stolky, jakož i na výběr adekvátního osvětlení. Při zařizování obývacího pokoje je však třeba myslet na jedno: Ačkoli si sem budete zpravidla zvát hosty, důležité je, abyste se cítili dobře především vy sami. Obývací pokoj, to je vaše místo.

zdroj: http://www.ikea.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS