1/12
Svět spánku: Vše pro zdravý spánek / Akční plakát

Svět spánku: Vše pro zdravý spánek / Akční plakát

1. prosince 2009 v 00.00 , Ložnice

Sponzorované odkazy:

Člověk prospí až třetinu svého života. Spánek je jednou z naších nejdůležitějších potřeb, a proto bychom jej v žádném případě neměli zanedbávat. Základem dobrého života je pravidelný a vydatný spánek. To však často nestačí. Abychom skutečně naplno načerpali energii do příštího dne, je nezbytné věnovat naši pozornost správné výbavě. Důležité je nejen dobře zvolená postel, ale také matrace a polštáře a v neposlední řadě ložní povlečení. A když to bude navíc dobře vypadat, rozhodně nic nepodceníme a náš zážitek bude dokonalý po všech stránkách.

V České republice existuje mnoho společností, které se zabývají vývojem, výrobou a prodejem ložnicového nábytku a příslušenství. Pokud si nepotrpíte na velké řetězce, kde je skoro tolik lidí jako nabízeného zboží, pak vám jistě vhod přijde následující článek, ve kterém se věnujeme právě jedné z těch menších, nicméně samozřejmě kvalitních obchodních sítí. Řadu let působí na českém trhu společnost Lucatec, která provozuje síť prodejen Světspánku.cz anebo jen Svět spánku, která se nachází hned na několika místech České republiky.

Co Svět spánku nabízí?

A co v jejich sortimentu naleznete? Jak ukazují jejich webové stránky Svetspanku.cz anebo známé akční letáky, v případě Světa spánku najdete v jejich prodejnách opravdu vše, co je třeba ke kvalitnímu spánku. Základem jsou postele jako takové. Vybírat můžete jak z postelí jednolůžkových, tak postelí dvojlůžkových, takzvaných manželských, přičemž pro děti – a přirozeně nejen pro ně – jsou zde postele patrové. Dále je to několik kolekcí matrací, které disponují často kouzelnými názvy jako Beáta, Kokos, Cornelie či Tina. K tomu samozřejmě nezapomeňte připočíst lůžkoviny a pro speciální potřeby zájemců tu jsou také takřečené rošty, abyste si mohli užít odpočinku nejen v ložnici.

Značkové prodejny Svetspánku.cz se nacházejí v Brně Králově poli, Benešově, Jihlavě a Holasicích. Další prodejce pak můžete hledat na oficiálních stránkách Světa spánku.

zdroj: http://www.svetspanku.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS