3/12
Emiliano Godoy uvádí: Luxusní paraván pro náročné

Emiliano Godoy uvádí: Luxusní paraván pro náročné

3. prosince 2009 v 00.00, Design, Nábytek

Sponzorované odkazy:

Krásné věci nepotřebují důvod. Názornou ukázkou tohoto tvrzení je luxusní paraván Piasa, který pochází z kolekce nábytku společnosti Pirwi. Jejím ředitelem je fenomenální mexický designér s takřka celosvětovou působností Emiliano Godoy. Se svým paravánem Piasa se umístil na druhém místě mexického bienále v roce 2007 a na prvním místě na iberoamerickém bienále o rok později.

Paravány zpravidla slouží v situaci, kdy potřebujeme soukromí. Sdílíte-li pokoj se spolubydlícím, není jednodušší způsob, jak si pokoj rozdělit a užívat si tak klidu. Tento luxusní paraván, jehož cena činí přibližně dva a půl tisíce amerických dolarů, ovšem dokazuje, že může zároveň plně vyhovět po stránce estetické. Ostatně, to bude zřejmě jeho největší přednost, protože, přiznejme si to, člověk, jenž by si jej mohl pořídit, se zřejmě nebude muset uskromňovat.

Nicméně, paraván Piasa nejen že nádherně vypadá, ale také dobře vyslouží. Jednotlivé pruhy z javorového dřeva jsou propojeny tak, že je lze přirozeně tvarovat nejrůznějšími způsoby. Paraván Piasa se vyrábí ve dvou barvách, a sice černé a hnědé. Je vidět, že si Godoy svou pověst zaslouží.

Emiliano Godoy uvádí: Luxusní paraván pro náročné (http://www.homemag.cz)Emiliano Godoy uvádí: Luxusní paraván pro náročné (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.kirkgallery.com/index.php?…

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS