2/12
Konferenční stolek Dylana Golda: Stále je co vymýšlet!

Konferenční stolek Dylana Golda: Stále je co vymýšlet!

2. prosince 2009 v 00.00, Stoly a stolky

Sponzorované odkazy:

Pokud si myslíte, že výběr konferenčního stolku dnes znamená volbu mezi okoukanými a usedlými záležitostmi, designér Dylan Gold a jeho dílo s vypovídajícím názvem the Cornered Coffe Table.

Přestože se jedná o nadmíru elegantní záležitost, Goldův konferenční stolek vás překvapí svou invencí. V jeho jednom rohu totiž nenaleznete klasickou nohu, ale rozšířenější objekt tvaru krychle, která dobře poslouží jako třeba úložný prostor pro vaše časopisy, knihy či poznámkové bloky. Konferenční stolek Cornered Coffe Table tak maximálně ztělesňuje to, co stolů této kategorie všichni očekáváme, a sice nejen odkládací prostor, ale také reprezentativní vzhled.

Tento konferenční stolek se vyrábí ve čtyřech různých typech, závisí na druhu dřeva, které si vyberete. V aktuální nabídce se nachází ořešák, dub, javor a třešeň. Cornered Coffe Table se vyrábí za pomocí postupů šetrných k životnímu prostředí, takže při jeho koupi rozhodně nemusíte mít špatné svědomí. Cena tohoto konferenčního stolku činí 1900 $.

Konferenční stolek Dylana Golda: Stále je co vymýšlet! (http://www.homemag.cz)Konferenční stolek Dylana Golda: Stále je co vymýšlet! (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.exclusivelyhome.com/…-p-4022.html

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS