17/3
Mobitex 2009

Mobitex 2009

17. března 2009 v 00.00 , Byty

Sponzorované odkazy:

Mezinárodní veletrh Mobitex představí i letos nejnovější trendy v oblastech bydlení a architektury. Těšit se můžete jak na moderní nábytek, který je hlavní náplní této výstavy, tak i na nové materiály a technologie spojené právě se zařizováním co nejkvalitnějších prostorů pro bydlení. Chybět nebude ani kancelářský, či zahradní nábytek.

Brány festivalu se otevřou na brněnském výstavišti 18. března 2009 v 9 hodin a už od prvních chvil mohou do areálu proudit davy návštěvníků. I letos očekávají pořadatelé vysokou návštěvnost. Mají k tomu důvod; minulý rok prošlo turnikety přes 65 tis. návštěvníků z 22 zemí světa. Aby ne, když se jedná vůbec o největší prezentaci nábytkářského průmyslu u nás. Pokud ještě zmíním další statistické údaje týkající se ročníku Mobitex 2008, tak zde vystavovalo 216 firem na ploše téměř 10,5 tisíc čtverečních metrů a podobná čísla lze očekávat i letos.


Doprovodné projekty

Mobitex není pouze jednotvárným veletrhem, ale skrývá v sobě i řadu menších projektů a alespoň o těch nejzajímavějších byste měli určitě něco vědět, než se vydáte na cestu. Na mladé tvůrce je směřován projekt Designstory, který vstupuje už do svého šestého ročníku. Letos se mladí tvůrci měli specializovat hlavně na kuchyně, s tím spojené stolování a také na kancelářské prostory. Prezentaci v tomto sektoru doplní i řada přednášek od vysokoškolských profesorů z VŠUP v Praze a VUT v Brně. V případě, že do Brna vyrazíte, tak byste tuto část areálu určitě neměli minout. Už jsem zmínil, že na veletrhu se objeví i ty nejnovější trendy z oblasti technologií a právě tomu se věnuje projekt Technologie a Design, který se letos zaměřil hlavně na soulad špičkové spotřební elektroniky s moderní domácností. Určitě nepřijdete ani o rozsáhlou prezentaci nejnovějších LCD, plazma TV a audio systémů.

Mobitex 2009 – Vstupné

V rámci doprovodného programu budou na veletrhu prezentovány přední české vysoké školy spojené s tímto oborem a neminou vás ani tiskové konference se známými hosty. I rozsáhlá poradenská centra jsou součástí některých oddělení. Těžko hledat něco, co na veletrhu chybí. Pokud se rozhodnete do Brna vyrazit, chybu neuděláte. Výstaviště snadno najdete a vstup je příjemných 90kč na den. Pochopitelně lze uplatnit i různé rodinné slevy a děti do 6 let mají vstup úplně zdarma. Pokud plánujete přestavbu a chcete se nechat inspirovat, nebo pokud vás jen zajímají moderní trendy v oblasti bydlení a nábytku, tak byste na Mobitexu neměli chybět. Čas máte pouze do 22. března, kdy bude veletrh slavnostně ukončen.

Více na www.mobitex.cz.

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS