26/9
Držák knih Bendit Bookends: Mějte ve své knihovničce pořádek

Držák knih Bendit Bookends: Mějte ve své knihovničce pořádek

26. září 2009 v 13.00 , Bytové doplňky

Sponzorované odkazy:

Být šťastný, to znamená umět se radovat z maličkostí. Jednou takovou z nich jsem našel v internetovém katalogu obchodního domu Chiasso, který sídlí v Chicagu a který ve své nabídce vším, co si lze představit pod kategorií interiérového vybavení. Její prakticky nepřeložitelné jméno zní Bendit Bookends a jedná se o ohybatelné záložky do vaší knihovny.

Jestliže máte rádi všechny věci na svém místě, jste pořádkumilovní a zároveň si potrpíte na krásné věci, pak rozhodně tomuto držáku knih věnujte svou pozornost. Co na tom, že s přibývajícími knihami ztrácí tahle chytrá věcička svou funkci, radosti si s ní užijete více než dost.

Použití Bendit Bookends je jednoduché. Vkládá se mezi dva body, kdy ideálně jeden z nich je pevným, ale ani to nemusí být pravidlem. Tyto držáky knih můžete totiž vpasovat buď mezi knihy jako takové, mezi stěnu poličky a knihy, anebo mezi vrchní a spodní linii police, přičemž knihy se budou opírat o jejich tělo. Bendit Bookends se prodává v sadě dvou kusů a stojí dvacet osm dolarů.

zdroj: http://www.chiasso.com/…ookends.aspx

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS