16/9
Topdoors: Zárubně a dveře vysoce propracované do detailu / Interiérové dveře

Topdoors: Zárubně a dveře vysoce propracované do detailu / Interiérové dveře

16. září 2009 v 00.00 , Bytové doplňky

Sponzorované odkazy:

Na českém trhu existuje nemalá řada výrobců, kteří svou činnost soustředí do oblasti dveří a zárubní. Mezi jednoznačně nejzajímavější subjekty v Česku můžeme směle zařadit společnost Topdoors. Ta se může pochlubit více než desetiletou tradicí a mnoha kladnými referencemi. Jejich sortiment čítá opravdu širokou nabídku dveří různých typů, různého vzhledu a různého materiálu, což platí pochopitelně i o zárubních Topdoors.

Společnost Topdoors na domácím trhu působí od roku 1998, kdy vznikla sloučením aktivit tří fyzických osob, z nichž každá se už dlouhou dobu samostatně pohybovala v oboru dřevěných zárubní a dveří. Vedle těchto zkušených zakladatelů je v současnosti firma Topdoors doplněna týmem kvalifikovaných a zodpovědných lidí. Jak se píše na jejich oficiálních internetových stránkách, již od počátku Topdoors investuje velkou část svých zisků do technologického vybavení, jeho inovace a modernizace. Díky tomu disponuje aktuálními prostředky pro sériovou výrobu dveří a zárubní, nicméně se nebrání ani řešení atypických projektů, aby tak mohla vyjít vstříc opravdu každému zákazníkovi.

Dveře a zárubně, u Topdoors máte výběr

Sídlo společnosti, která ve výrobě dveří spolupracuje se slovinskou firmou Lip Bled a vybranými českými zástupci, se nachází ve Véskách nedaleko Uherského Hradiště. Prodejny Topdoors můžete navštívit prakticky ve všech větších městech České republiky, například v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Zlíně a dalších.

Společnost Topdoors Vám nabízí široký sortiment interiérových dveří a obložkových zárubní. Vybírat můžete z široké nabídky. Pořídíte zde dveře jak klasické, tak moderní, v každém případě však do detailu propracované a zároveň v co nejvyšší kvalitě řemeslného provedení. Samozřejmostí jsou dveře plné, dveře kazetové nebo dveře různě prosklené. Topdoors nabízí dveře otočné, dveře kyvnédveře bez polodrážky. Dále to jsou dveře dvoukřídlé a dveře posuvné. Z hlediska materiálu dveří a zárubní pak můžeme členit jejich nabídku na dveře a zárubně: dýhované, laminované střednětlakým laminátem nebo potažené fólií.

Hledáte-li právě teď dveře a zárubně nebo se jen chcete podívat na současný stav věc, pak aktuální katalog dveří a zárubní Topdoors si můžete prohlédnout na jejich webových stránkách.

zdroj: http://www.topdoors.cz/

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS