15/4
Zvedací plošiny zajistí pohodlnou práci se skvělými výsledky

Zvedací plošiny zajistí pohodlnou práci se skvělými výsledky

15. dubna 2022 v 00.00 , Domy

Zvednout, držet, pustit. Takové rozkazy zvládnou zvedací plošiny EdmoLift na jedničku. Vaši zaměstnanci se tak konečně budou moci pustit do odborné práce, aniž by cokoliv přehlédli nebo na něco zapomněli. Správná pracovní výška vyrovnaná plošinou jim to umožní. Na tom, jestli je budete chtít pořídit pro váš sklad, servis nebo výrobní halu nesejde. Své místo si najdou všude kde se pracuje s břemeny různých tvarů i hmotností.

Ověřený dodavatel ze Švédska

Naše firma RPJ service s.r.o. nabízí zvedací zařízení firmy EdmoLift se sídlem ve Švédsku. Firma EdmoLift je jedním z největších výrobců ergonomických plošin, která jsou zárukou ergonomie a efektivity v nejrůznějších provozech na světě.

Na trhu se její výrobky pohybují již více než 55 let a většina zařízení je dosud plně funkční. Je výrobcem plošin nejen pro průmyslové podniky, ale jejich hydraulické stoly najdeme například v distribuci zdravotnických pomůcek. I vy si můžete díky nám zefektivnit výrobu a zúročit schopnosti zaměstnanců, aniž byste ohrozili jejich zdraví.

Vysoká úroveň zpracování i bezpečnosti při práci

Právě nadstandardní úroveň ochrany během pracovní činnosti zajistí pro vaše zaměstnance odpovídající pracovní prostředí. Ti se pak mohou dokonale soustředit na svou práci. Rizika plynoucí z nechtěného pádu předmětu jsou minimalizovaná.

V sortimentu RPJ service s.r.o. najdete plošiny nejrůznějších typů. Může se jednat o jedno nůžkové ideální pro palety nebo dvoj nůžkové plošiny vhodné pro dlouhé kusy materiálu. Dále nízko profilové, které kladou nepatrné požadavky na instalaci, neboť je lze ukotvit přímo do podlahy. V neposlední řadě zase naklápěcí plošiny nabízí nepřeberné možnosti naklonění břemene. Ty jsou zvlášť oblíbeným řešením v automobilovém průmyslu. Naše plošiny garantující nosnost od 500 kg až do 10 000 kg. Celkem je u nás v nabídce více než 320 různých řeší plošin a zvedacích stolů. Vybere si opravdu každý. Samozřejmostí je možnost dokoupení dalších doplňků jako podvozků, branek či zábradlí.

Ať zvolíte jakýkoliv typ zaručujeme následující kvality u všech pořízených zvedacích plošin. Vysoká úroveň zpracování díky prémiovým materiálům, odolná barva pokrývající všechny části plošiny, plynulá funkčnost a stabilita i při výpadku proudu. To vše dělá z těchto zařízení dokonalé pomocníky.

Srovnejte krok s konkurencí pomocí EdmoLift plošin

Zavedení plošin a stolů je účelné všude tam kde dochází k velkému pohybu osob i věcí najednou. Umožní vám minimalizovat ztráty a posunout váš závod zase o podstatný kus dále v jeho rozvoji i zisku. V investici do výrobku firmy EdmoLift se zrcadlí péče nejen o váš podnik ale také zaměstnance, kteří jsou jeho největší devizou.

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS