19/9
Navštivte patnáctý veletrh nábytku, interiérů a bytového designu For Interior!

Navštivte patnáctý veletrh nábytku, interiérů a bytového designu For Interior!

19. září 2021 v 00.00 , Bytové doplňky , Bytový textil , Křesla a sedací soupravy , Ložnice , Nábytek , Obývací pokoje , Stoly a stolky , Židle

Sponzorované odkazy:

Veletrh For Interior se koná v druhé polovině září a představí nábytkářské řemeslo i interiérový design v unikátním souběhu.

Veletrh nábytku For Interior se na podzim letošního roku opět vrátí mezi populární události letňanského výstaviště PVA Expo Praha. Přehlídku nejvýznamnějších nábytkářských firem z Česka i zahraničí si budou moci návštěvníci užít ve dnech 21. až 25. září 2021. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky Ford.

veletrh For Interior 2020

To nej

To nejlepší z oboru nábytku, interiérů a bytového designu tradičně mohou vídat návštěvníci veletrhu FOR INTERIOR, který se již v září vrátí do hal letňanského výstaviště. „Oblíbený veletrh bude i letos přehlídkou novinek a poctivého řemesla. Navíc představí portfolio designérských firem, které mohli návštěvníci potkávat na jarních ročnících v rámci události DESIGN SHAKER,“ říká ředitelka veletrhu Kateřina Maštalířová.

Vyhlášení soutěže

V Letňanech se představí také vítězné exponáty soutěže Nábytek roku 2021, jejichž tvůrci si slavnostně převezmou ocenění v rámci doprovodného programu veletrhu.

veletrh For Interior 2020

Souběh For Interior s For Arch

Zářijový FOR INTERIOR bude výjimečný i díky mimořádnému souběhu se stavebním veletrhem FOR ARCH. Poprvé v historii budou mít návštěvníci možnost poznat a získat produkty i cenné informace v rámci kompletního portfolia pro stavby a rekonstrukce domu.

Vše na jednom místě

Nomenklatura veletrhu For Interior dokonale doplní obory stavebních prvků a materiálů, chytré domácnosti a zabezpečení, vytápění, dřevostaveb a oboru bazény, sauny & spa. Veletrh nábytku je také místem, kde je připraven doprovodný program, série přednášek, workshopů, ale také možnost poradit se bezplatně s odborníky napříč obory.

veletrh For Interior 2020

Více informací o veletrhu For Interior najdete na www.forinterior.cz.

Zdroj foto: Forinterior.cz

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS