6/9
Reee'cycled Chair: Nejprodávanější kus Pli Design je eko-židle

Reee'cycled Chair: Nejprodávanější kus Pli Design je eko-židle

6. září 2009 v 13.00 , Židle

Sponzorované odkazy:

Články týkající se různých židlí a židliček patří soustavně k nejvyhledáva­nějším tématům na našem webu. Židle Reee zase patří k nejprodávanějším výrobkům společnosti Pli Design z Velké Británie. Jestli to spolu skutečně souvisí, to těžko říci. V každém případě bychom vám chtěli tento unikátní eco-friendly kousek představit, protože nejen podle našeho názoru se jedná o opravdu zdařilou věc.

Reee Chair, nebo výstižněji Reee’cycled Chair, tak zní název speciálních černých plastových židlí, na kterých by nebylo ani tak nic zvláštního, kdyby… Kdyby jejich výroba nebyla maximálně šetrná k životnímu prostředí. Židle Reee jsou totiž zhotoveny kompletně z recyklovaných materiálů z herních konzolí. Kam přijdou všechny kalkulačky, jste už věděli. Kam ale půjde váš Sony Playstation, to je známo teprve nyní.

Reee Chair má být maximálně pohodlná a vzhledově atraktivní zároveň, což můžeme potvrdit. Na trhu se prodává v rozměrech 56×47×80 cm. Přednosti těchto židlí nebyly dlouho odborné veřejnosti, a proto si vysloužily již tři prestižní ceny. O značné oblibě zákazníků jsme již mluvili, takže nezbývá než přejít k tomu nejdůležitějšímu. Fotky jsou zde.

ReeeReeeReeeReee

zdroj: http://www.plidesign.co.uk/…assic-chair/

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS