13/1
Zkuste nové technologie Procter & Gamble v domácnosti!

Zkuste nové technologie Procter & Gamble v domácnosti!

13. ledna 2020 v 00.00 , Bytové doplňky , Domácí spotřebiče

Sponzorované odkazy:

Společnost Procter & Gamble se i letos objevila na veletrhu CES a u svého stánku PG LifeLab představila několik novinek, které dokáží vylepšit domácnost a její chod, usnadnit fungování i péči jak o ni, tak o členy rodiny či sebe sama.

Procter & Gamble tak na veletrhu CES 2020 představuje svoje inovace. Na veletrh se společnost Procter & Gamble vrací s něčím novým. Veletrhu CES se Procter & Gamble se svojí P&G LifeLab poprvé zúčastnil v roce 2019 a ihned získal řadu ocenění, například cenu „CES Editors’ Choice“ deníku USA Today.

Letos to jsou špičkové inovace, s nimiž předvádí, jak lze kombinovat uživatelské poznatky se špičkovými technologiemi pro vývoj inovativních produktů, které mění každodenní používání v domácnosti.

Co bylo od Procter & Gamble k vidění?

Oral-B iOOral-B iO

Oral-B iO

Tento produkt představující zásadní skok v inovativních technologiích v oblasti zubní péče je vybaven magnetickým pohonem bez tření, který rovnoměrně distribuuje energii do špiček štětin, a vytváří tak revoluční mikrovibrace.

Lumi® by PampersLumi® by Pampers

Lumi® by Pampers

Revoluční systém péče typu „vše v jednom“, který kombinuje data získávaná v reálném čase s intuicí, a rodičům tak pomáhá předvídat potřeby dítěte.

The Charmin Roll BotThe Charmin Roll Bot

The Charmin Roll Bot

První robot svého druhu, který díky ovládání prostřednictvím chytrého telefonu (pomocí funkce Bluetooth) dodá novou roli toaletního papíru Charmin, takže už nikdy nedojde v tu nejméně vhodnou chvíli.

AIRIAAIRIA

AIRIA

Špičkový propojený systém interiérových vůní, u něhož je obsah do prostoru dodáván „chytrým“ způsobem, a umožňuje tak dosáhnout sofistikovaný a konzistentní efekt.

P&G je známa tím, že dobře a kvalitně komunikuje se spotřebiteli, zákazníky i potenciálními inovačními partnery, jelikož klíčem k úspěšné inovaci je vždy spolupráce napříč odvětvími. P&G Ventures jako startupové studio firmy, pořádá rovněž akci P&G Ventures Innovation Challenge, což je vrcholná událost své každoroční soutěže v oblasti rozvoje podnikání.

Společnost také představila doprovodnou webovou stránku ww.PGLifeLab.com, kde zájemci mohou virtuálně navštívit výstavu P&G LifeLab, prohlédnout si ukázky produktů a prezentace, a dokonce nakupovat nebo předobjednat produkty z veletrhu.

Zdroj foto: Procter & Gamble

Autor: Pavla Košík Jelínková

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS