6/2
Villas Břežany: Rodinné bydlení u Prahy

Villas Břežany: Rodinné bydlení u Prahy

6. února 2018 v 21.00 , Domy

Rádi byste se usadili a počítáte s tím, že zůstanete nedaleko hlavního města? Pokud jsou pro vás klid, bezpečí, a příroda synonyma pro pohodové bydlení, pak jste na správné adrese. V následujících řádcích si totiž podrobně představíme projekt Villas Břežany nacházející se v lokalitě Praha-západ.

Pohodlný život obklopený zelení

Máte strach, že by lokalita na okraji Prahy byla spíše industriálního charakteru s velkým hlukem a spoustou smogu? Pak s klidným srdcem odhoďte obavy stranou. Prodej domů u Prahy je v tomto případě určitě výhodný. Dolní Břežany jsou obcí s velmi hlubokou tradicí pohodového bydlení na venkově. Důkazem budiž i fakt, že břežanské nábřeží je situováno do oblasti přírodní rezervace Šance. Prakticky se jedná o přírodní park středu Čech. Vyrazit si zaběhat do parku budete moci kdykoli dle potřeby. Stejně tak není problém navštívit i zdejší fitness centrum, když se počasí zrovna dvakrát nevyvede.

Strategická poloha

Ani úplně ve velkoměstě, ani na daleké vesnici. Přesně takto je možné popsat polohu Dolních Břežan. Hlavním benefitem života v poklidu okraje velkoměsta je dostupnost centra Prahy. Dostanete se sem pohodlně prostřednictvím MHD. Nahlas se už hovoří i o metru v Písnici. K realizaci plánované linky by mělo dojít v blízké budoucnosti.

Maximální občanská vybavenost

Přímo v Břežanech se nachází spousta služeb, bez nichž se neobejdete. Jmenovat bychom mohli například mateřskou a základní školu, zdravotnické zařízení a několik sportovišť jak přímo v Břežanech, tak i v okolí. Samozřejmostí jsou i stylové restaurace a kavárny. Nedaleko projektu se nachází nejmodernější laserové centrum ELI beamlines. O pracovní příležitosti zde také není nouze.

16 nízkoenerge­tických domů z 2. etapy

V rámci projektu Villas Břežany postupně vyroste celkem 40 nízkoenerge­tických domků. První etapa je již dokončena, domy mají své majitele a k dispozici zbývají poslední dva volné domy, připravené k okamžitému nastěhování. Aktuálně najdete v nabídce ty, jež se řadí do 2. etapy. Jedná se o moderní novostavby, při jejichž výstavbě jsou využívány ty nejvyhledávanější materiály současnosti typu dřeva, skla či keramických obkladů. Již ve standardním vybavení jsou to mimo jiné okna s trojskly. Součástí aktuální ceny objektu je i příprava na inteligentní dům. V rámci 2. etapy se staví celkem 16 nízkoenerge­tických domů u Prahy o dispozicích 5+kk. Celková zastavěná plocha u každého z nich činí 160 m², každý dům disponuje terasou a zahradou s celkovým pozemkem 600 m². Děti se budou mít stoprocentně kde vydovádět a vy si užijete potřebného relaxu po perném dní stráveném v zaměstnání. Cenově se také dostanete do velmi příznivých vod. Vždyť cena začíná na 53.000 Kč/m²! V rámci projektu Villas Břežany je samozřejmě nabízeno i výhodné financování.

foto: villas-brezany.cz

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS