3/4
Stylové a moderní vany do vaší koupelny

Stylové a moderní vany do vaší koupelny

3. dubna 2014 v 00.00, Koupelny

Sponzorované odkazy:

Chystáte se na renovaci koupelny či stavíte dům? V tom případě budete co nejdříve rozhodovat o tom, jakou vanu si umístíte do koupelny a věřte, že to není až tak jednoduchý úkol, jak se může na první pohled zdát. Přinášíme vám několik tipů na zajímavé řešení této otázky. Pokusíme se vás přesvědčit o tom, že vana nemusí být pouze zaoblená a bílá nádoba, ale centrum koupelny, které hned při vstupu do místnosti zaujme a upoutá pozornost. Přejdeme nyní praktičnost a rozměry, jelikož to jsou směrodatné informace pro většinu z nás, a nechme se inspirovat především tvarem a zpracováním.

Viegues vana – agapedesign.it

Viegues vana – agapedesign.it

Barevná vana Durat Sustainable

Když jsme u té praktičnosti, začněme něčím, co pravděpodobně vůbec praktické není. Jedná se o velmi jednoduchou vanu z recyklovaných materiálů, která se pyšní ostrými hranami. Sice nevidíme na dno, avšak pokud jsou i na spodní části ostré hrany, nebude to nejpříjemnější vana na koupel. Nám se ovšem líbí a důležité také je, že k dostání je přes šedesát barev, stačí si vybrat tu, která vám nejlépe ladí k dlaždičkám.

Retro vana Vieques Tub

Teď tak trochu zamíříme do minulosti, jelikož si posvítíme na retro vanu s názvem Vieques Tub. Jak můžete vidět, elegantní plechové tělo je vybaveno několika dřevěnými doplňky a kovovou baterií. Není třeba žádné obklady, žádné dodatečné práce, nám se toto řešení líbí a rozhodně je moderní.

Contura Acrylic Tub – signaturehardware.com

Contura Acrylic Tub – signaturehardware.com

Elegantní vana Contura Acrylic Tub

Jestliže máte rádi elegantní koupelny v bílé provedení, například v kombinaci s ocelí či dřevem, následující vana je stvořena přímo pro vás. Vana nazvaná Contura Acrylic je velmi příjemně tvarována a v místnosti určitě dokáže zaujmout.

Koncept koupelny Ebb

Zároveň jsme si dovolili uvést koncept koupelny, která ukazuje velmi zajímavé řešení vany. Tato varianta nás velmi zaujala a tak jsme se rozhodli, že ji do článku zařadíme. Koncept má název Ebb Bathroom a jedná se prakticky o jeden kus nábytku, který v sobě skrývá umyvadlo, vanu a záchod. Musíme uznat, že je to celkem zajímavé řešení pro menší podlouhlé koupelny, navíc nápad prosklené vany se nám líbí ještě víc. Jen ta cena.

Koupelna Ebb – ustogether.eu

Koupelna Ebb – ustogether.eu

Úvodní foto: alter-e.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS