14/3
Koupelny Sanindusa: Svěží trendy!

Koupelny Sanindusa: Svěží trendy!

14. března 2012 v 00.00, Koupelny

Sponzorované odkazy:

Studio Sanindusa, zaměřující se na moderní koupelny a koupelnové vybavení přichází po mrazivé zimě s příjemnými novinkami, které již na pohled zahřejí.

Koupelnové vybavení od společnosti Sanindusa představuje novinky koupelnové keramiky, jež disponuje stylovým dekorem. Nová kolekce New Day sestává z barevné kombinace zeleno-bílé, jež je ideálním představitelem jarních tónů. Použití barevných tónů ve svěžích odstínech zelené navozuje atmosféru přírody, energie a života, jaké určitě vaše koupelna uvítá.

Svěžest a moderní tvary, jako prvky použité pro tuto kolekci, jsou ideálním řešením právě pro koupelnu – ideální místo odpočinku, relaxace, energie. Koupelnové vybavení kolekce New Day charakterizuje svěží a povzbuzující atmosféru, která vám pomůže získat novou sílu do nového dne nebo vám pomůže se uvolnit po dlouhém a náročném dni.

Koupelny Sanindusa: Svěží trendy! (http://www.homemag.cz)Koupelny Sanindusa: Svěží trendy! (http://www.homemag.cz)Koupelny Sanindusa: Svěží trendy! (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.homedit.com/…by-sanindusa

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS