26/12
Barevné otvíráky na konzervy  - motýlí rej

Barevné otvíráky na konzervy - motýlí rej

26. prosince 2011 v 00.00, Nádobí

Sponzorované odkazy:

Po celá desetiletí funguje jako dokonalý otvírák konzerv malý kousek z ohýbaného kovu, nacházející se i přes veškeré modernizované otvíráky v mnoha domácnostech. Otvírák Butterfly nastavuje nový standard, disponující svěžím designem a ergonomickým tvarováním.

Otvírák konzerv je standardní kuchyňská pomůcka, kterou najdeme v každé domácnosti, ovšem, když otvírák potřebujeme, nemůžeme ho v záplavě dalších doplňků najít.

Otvírák konzerv je moderního pojetí a pestrobarevného provedení, výjimečný svojí jednoduchostí a 100% funkčností. Barevné zpracování rukojeti, připomínající křídla motýli, usnadňují jeho nalezení v šuplíku, mezi záplavami dalších kuchyňských drobností.

Jednoduchému otvíráku konzerv, vylepšeného o designové prvky, dali podobu designéři: Rikke Hagen a Marianne Britt Jørgensen. Butterfly je vyroben z nerezové oceli v kombinaci s kvalitním plastem. Délka otvíráku je 10 cm, šířka 6 cm. Lze mýt v myčce na nádobí.

Barevné otvíráky na konzervy  - motýlí rej (http://www.homemag.cz) Barevné otvíráky na konzervy  - motýlí rej (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://shop.normann-copenhagen.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS