5/11
Finance pro Vaše bydlení

Finance pro Vaše bydlení

5. listopadu 2011 v 17.45 , Domy

Chcete myslet na budoucnost a zajistit si nějaké rezervy? Stavební spoření je jedním z nejvýhodnějších a také nejspolehlivějších způsobů jak to udělat. Nabízí Vám velmi bezpečné navýšení Vašich peněz. Se stavebním spořením od Raiffeisen stavební spořitelny získáte navíc řadu výhod.

Chcete si splnit Vaše sny o bydlení a nemáte dostatečné finance pro jejich uskutečnění. Z těchto důvodů je tu pro Vás nabídka našich úvěrů na bydlení. Naše úvěry na bydlení mají mnoho výhod. Můžete například splatit úvěr předčasně bez navýšení. Úvěr můžete použít na koupi bytu, domu či pozemku nebo na rekonstrukci vašeho bytu, nebo domu.

Výhodné překlenovací úvěry

Pokud potřebujete co nejrychleji peníze navíc a na Vašem účtu žádné nejsou. Využijte nabídku našich překlenovacích úvěrů. Překlenovací úvěr Vás zbaví všech starostí a zajistí na Vašem účtu finanční rezervu pro případ, že se ocitnete bez peněz.

Začněte naplno žít a pořiďte si Váš dům snů. S naší stavební spořitelnou Raiffeisen to tak snadné. Zajistěte si budoucnost, o které jste snily.

Foto: Thinkstock

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS