31/10
Sunil Patil and Associates – domy v souladu s přírodou

Sunil Patil and Associates – domy v souladu s přírodou

31. října 2011 v 00.00 , Domy

Sponzorované odkazy:

Společnost Sunil Patil and Associates začala svoji činnost roku 1994, dnes má na kontě více než 300 úžasných projektů. Filosofií společnosti a tvořeného designu je motto: harmonie s přírodou.

Trendem dnešního života je ztotožnit se s přírodou, ovšem s maximálních zachováním plně funkční technologie, komfortu a krásy. Domy, které pocházejí ze společnosti Sunil Patil and Associates představují luxusní prostor s minimálním zásahem do přírody. Obytné prostory splňují veškeré požadavky uživatelů, jelikož jedině tak dokáže interiér nabídnout nezapomenutelné chvíle svým majitelům.

Posledním projektem společnosti je soukromá vila patřící manželům, kteří se věnují malířství. Prostor je plně otevřen a propojen s jednotlivými místnostmi i exteriérem domu. Interiéru dominují přírodní prvky v podobě použitého materiálu i dekorací a doplňků.

Dům je navržen s maximálním ohledem na energetickou úspornost a ekologickou šetrnost. Interiér celého domu je výborně osvětlen denním světlem, což eliminuje v rámci dne použití umělého osvětlení.

http://www.architectsunilpatil.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS