11/9
Hodiny, nebo budík? Stylové Ikon Clock

Hodiny, nebo budík? Stylové Ikon Clock

11. září 2011 v 00.00, Hodiny

Sponzorované odkazy:

V dnešním článku pro vás máme velice zajímavé hodiny, které si nás jednoduše získaly. Co je malé, to je milé, říká se. Něco na tom bude, ovšem to samo o sobě nestačí. Design je věc, na které vše stojí a padá. Tady se nicméně povedlo vše na jedničku.

Ať už tento stylový výrobek označíme za hodiny, anebo za budík, v obou případech budeme mít pravdu. Jak totiž vidíme, Ikon Clock lze umístit nejen na poličku či stůl, ale také pověsit na zeď. Tyto minimalistické hodiny si bezpochyby zajistí vaši pozornost právě svým jednoduchým zpracováním, které z nich dělá jedinečný kousek.

Ten navíc můžete různě kombinovat. Díky své velikosti o menších rozměrech je můžete umístit vedle sebe, například v počtu čtyř kusů, což rozhodně dá výslednému dílu nový rozměr. Totéž platí v případě hodin Ikon Clock, budeme-li v nich vidět budík. Samozřejmě by bylo k ničemu je stavět vedle sebe. Což takhle dát jeden do každého pokoje?

Hodiny, nebo budík? Stylové Ikon Clock (http://www.homemag.cz)Hodiny, nebo budík? Stylové Ikon Clock (http://www.homemag.cz)Hodiny, nebo budík? Stylové Ikon Clock (http://www.homemag.cz)

zdroj: https://omoionline.com/…-icon-clock/

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS