21/8
Emmo Home, to je originální a unikátní sortiment do domácnosti

Emmo Home, to je originální a unikátní sortiment do domácnosti

21. srpna 2011 v 00.00, Bytové doplňky, Design, Nábytek, Svítidla

Sponzorované odkazy:

Ve světě internetu existuje nepřeberné množství různých e-shopů, které nabízejí jen tak rozmanité výrobky, jak je lidstvo samo. Není se čemu divit. Hranice trhu se stírají a globalizovaná společenství si rychlosti cení nejvíce. Proto už dávno není problém nakupovat přes internet a vědět, že zakoupené zboží k vám dorazí velmi brzy, a to často za nepříliš velký poštovní poplatek.

Na webu Homemag.cz se z toho důvodu věnujeme zahraničním internetovým prodejnám, a to zvláště těm, které mají osobitý styl. Mezi ně bezesporu patří kalifornská společnost Emmo Home, na jejíž sortiment se v dnešním článku zaměříme.

Firma Emmo Home sdružuje množství značek a designérů, přičemž na jejich stránkách naleznete opravdu bohatý sortiment produktů. Téměř dvě desítky kategorií slouží k rozčlenění sortimentu Emmo Home.

S výrobky nabízenými na Emmo Home můžete stylizovat, stolovat, tvrdě pracovat, milovat své děti, organizovat svůj život, odpočívat, hrát si anebo jednoduše milovat svůj nábytek. Jinými slovy, vybírat si můžete z výrobků, jako jsou lampy, vázy, zrcadla, mísy, talíře, příbory či hrnce, pera, kancelářské židle, hračky, elektroniku či nábytek obecně. To vše v prvotřídním hravém designu.

Emmo Home, to je originální a unikátní sortiment do domácnosti (http://www.homemag.cz)Emmo Home, to je originální a unikátní sortiment do domácnosti (http://www.homemag.cz)Emmo Home, to je originální a unikátní sortiment do domácnosti (http://www.homemag.cz)Emmo Home, to je originální a unikátní sortiment do domácnosti (http://www.homemag.cz)Emmo Home, to je originální a unikátní sortiment do domácnosti (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.emmohome.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS