22/7
Lustry stylu láhve od vína, to je Meyda Tiffany

Lustry stylu láhve od vína, to je Meyda Tiffany

22. července 2011 v 00.00, Svítidla

Sponzorované odkazy:

Nápad. Co může být ve světě současného interiérového designu důležitějšího? Zdrojem inspirace se pak může stát cokoli. Rozmluva s přáteli, obrácení se do minulosti, úvahy o budoucnosti anebo jednoduše sklenka něčeho dobrého. Když se zaměříme na obsah dnešního článku, můžeme hádat, že šlo právě o poslední možnost, ale třeba také ne. To není podstatné. Výsledek zato ano.

Lustry vyrobené ve tvaru láhví od vína, to je přece ideální kousek nejen do restaurací či barů. Zvláště pokud se je rozhodneme kombinovat, dílo jistě vzbudí zájem nejednoho hosta. Pochopitelně si takto můžete zařídit i vaši domácnost, máte-li vhodné místo. Fantazii a kreativitě se meze nekladou. Ostatně kdo říká, že si něco podobného nemůžete zkonstruovat sami, třebaže jistě ne v tolik profesionálním provedení.

Lustry jsou nezbytnou součástí dnešní doby, kdy zpravidla nechodíme spát za soumraku, ale nadto ještě často pracujeme či si jen čteme anebo jinak trávíme volný čas. Tyto lustry značky Meyda Tiffany můžeme nakupovat u společnosti Affordable Lamps, kde stojí 151 $ kus.

Lustry stylu láhve od vína, to je Meyda Tiffany (http://www.homemag.cz)Lustry stylu láhve od vína, to je Meyda Tiffany (http://www.homemag.cz)Lustry stylu láhve od vína, to je Meyda Tiffany (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.affordablelamps.com/mey-114312.html

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS