17/7
Žárovky Plumen: Zpestřete vaše svítidla

Žárovky Plumen: Zpestřete vaše svítidla

17. července 2011 v 00.00, Bytové doplňky, Design

Sponzorované odkazy:

Ekologická krize patří v současnosti k nejnaléhavějším. Zdaleka se nejedná pouze o globální změny klimatu, ale o stav, kdy stále zvětšující se populace spotřebovává stále větší díl zdrojů, které jsou často neobnovitelné. Energie je alfou a omegou dnešní doby. Nelze se potom divit, že se požadavek na větší šetrnost k životnímu prostředí promítá také do oblasti interiérového designu.

Dokladem toho jsou také úsporné žárovky Plumen, které na rozdíl od klasických žárovek spotřebovávají o osmdesát procent méně energie a vydrží osmkrát déle. V Londýně sídlící společnost se nezapomenutelně zapsala do světa svítidel právě svými jedinečnými žárovkami, jež však nezůstávají u ekologie. Zapomeňte na situaci, kdy funkčnost zcela pohlcuje krásu. Žárovky Plumen jsou originální, svými tvary vás očarují a nadchnou.

Vysoce dynamické, vysoce kvalitní, takové jsou žárovky Plumen, které seženete v ceně necelých dvaceti liber, a to jak ve Velké Británii, tak v kontinentální Evropě a na dalších místech světa.

Žárovky Plumen: Zpestřete vaše svítidla (http://www.homemag.cz)Žárovky Plumen: Zpestřete vaše svítidla (http://www.homemag.cz)Žárovky Plumen: Zpestřete vaše svítidla (http://www.homemag.cz)

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS