23/6
Křesla Panton: Legenda Verpan

Křesla Panton: Legenda Verpan

23. června 2011 v 00.00, Křesla a sedací soupravy, Nábytek, Židle

Sponzorované odkazy:

Dánská značka Verpan, specializující se na výrobu svítidel, obrátila list a uvedla na trh luxusní kolekci elegantních křesel Panton.

Za pomoci archivních skic Vernera Pantona přetvořili designovou podobu legendárního křesla do soudobého moderního pojetí. Díky kvalitním, moderním a luxusním materiálům, vzniklo křeslo s nádechem vysokého luxusu a komfortního posezení.

Vlnící se tvar křesla je výrazným prvkem designové stránky, detailně propracované polstrování nabízí maximální uživatelský komfort. Hlavním rysem křesla je především jeho design, nádherné křivky, jednoduchost, přírodní provedení a především funkčnost.

Noblesní křeslo je nabízeno ve čtyřech barvách, výběr tedy lze přizpůsobit dle aktuálního stylu místnosti. Standardní verze křesla je vyrobena z tvarované pěnové pryže, potažené tkaninou a kůží ve verzi de-luxe.

Křesla Panton: Legenda Verpan (http://www.homemag.cz)Křesla Panton: Legenda Verpan (http://www.homemag.cz)Křesla Panton: Legenda Verpan (http://www.homemag.cz)Křesla Panton: Legenda Verpan (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.verpan.dk

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS