12/5
Interiérové doplňky Flip-Flop: Váza nebo lampa z plážové obuvi

Interiérové doplňky Flip-Flop: Váza nebo lampa z plážové obuvi

12. května 2011 v 00.00, Bytové doplňky

Sponzorované odkazy:

Recyklace starého a nepotřebného materiálu zachraňuje nejen naši planetu, ale také naše interiéry, které se díky „odpadu“ přeměňují v zajímavou podívanou.

Kolekce Flip-Flop je sestavena z gumových/pěnových plážovek, které jsou hlavní surovinou pro výrobu kreativně barevné série interiérových doplňků. Autorem je rotterdamský návrhář Diederik Schneemann, který svůj materiál sbírá na plážích v Keni.

Kolekce Flip-Flop zahrnuje unikátní díla, disponující nejen designovým, ale také praktickým užitkem. V sérii kreativně barevných doplňků nalezneme vázu kombinovanou se zásuvkou i lampou nebo vázu na kolečkách.

Každý výrobek dokáže vyprávět svůj příběh, díky materiálu, který na keňskou pláž připlul z různých koutů Afriky.

Interiérové doplňky Flip-Flop: Váza nebo lampa z plážové obuvi (http://www.homemag.cz)Interiérové doplňky Flip-Flop: Váza nebo lampa z plážové obuvi (http://www.homemag.cz)Interiérové doplňky Flip-Flop: Váza nebo lampa z plážové obuvi (http://www.homemag.cz)Interiérové doplňky Flip-Flop: Váza nebo lampa z plážové obuvi (http://www.homemag.cz)Interiérové doplňky Flip-Flop: Váza nebo lampa z plážové obuvi (http://www.homemag.cz)Interiérové doplňky Flip-Flop: Váza nebo lampa z plážové obuvi (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.studioschneemann.com

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS