3/4
Faux Pebble: koberce z vlny

Faux Pebble: koberce z vlny

3. dubna 2011 v 00.00, Bytové doplňky, Bytový textil

Sponzorované odkazy:

Oblázky patří k velmi oblíbeným dekoracím, které majitelům zpravidla připomínají příjemné chvíle strávené u moře nebo na dovolené. Oblázky mohou splňovat různou úlohu, mohou to být klasické oblázky – kameny, oblázky jako dekorativní svíčky nebo oblázky jako designový koberec.

Faux Pebble koberec z designového studia 2Form je utkán z heboučkých oblázků, a to v podobě 100% vlny. Koberec disponuje velmi složitou strukturou, která je velmi autentická s přírodními zážitky, věrohodně připomíná kámen.

Koberec je vysoce hustotní, v metru čtverečním se nachází přes 250 000 pevných, perských uzlů, které se mohou pochlubit přívlastkem nejodolnější. Tato technika umožňuje převést jakýkoli obraz nebo design do téměř živoucí podoby. Vlněné koberce Faux Pebble jsou v podstatě nestárnoucí, disponují vysokou sílou, maximální odolností a neměnným tvarem.

Faux Pebble: koberce z vlny (http://www.homemag.cz)Faux Pebble: koberce z vlny (http://www.homemag.cz)Faux Pebble: koberce z vlny (http://www.homemag.cz)Faux Pebble: koberce z vlny (http://www.homemag.cz)

zdroj: http://www.2form.no

Sponzorované odkazy:

HOMEMAG je magazín o trendy bydlení, moderním nábytku a designu.

RSS